Enzymatický lék Wobenzym
posílí vaši imunitu.
Je tedy účinnou obranou
proti tomu,
abyste netrpěli
opakovanými infekcemi.
Imunitu posílí enzymy
PředchozíDalší

Adventní kalendář 18.12.: Nečekejte na Ježíška, přijďte si pro dárky k nám!

18. prosince 2010, Renata Vyšínová   |   přečteno: 1012x

Každý rok dáváme dětem adventní kalendáře, které jim ukrátí čekání na Štědrý den. Rozhodli jsme se vám letos darovat také takový kalendář. Místo čokoládky v něm najdete zajímavé recepty, tipy, rady a hlavně soutěže! Nezapomeňte si každý den otevřít okénko v adventním kalendáři a třeba vyhrát pěkný dárek. Vyplatí se přijít se každý den podívat!

Dnes jste si otevřeli:

18. prosince:

Pozor na zimní sporty

Držíte dietu, a přesto si chcete pochutnat? Lékaři ověřené recepty, vhodné pro nemocné, najdete na www.receptnazdravi.cz.

Každý rok se při zimních sportech několik lidí zabije a několik tisíc zraní. Vloni to bylo 15 mrtvých a skoro sedm tisíc zraněných. Bohužel jsou mezi nimi i vážná poranění páteře, úrazy hlavy. Víte, jak se nestat jedním z těch, které se zapíší do statistik záchranářů letos? MUDr. Jaroslav Edlman, primář chirurgického oddělení Masarykovy městské nemocnice v Jilemnici, sestavil pár preventivních rad.

Než vstoupíme na svah či kluziště, musíme si uvědomit, že se ocitáme v rizikovém prostředí. Tenhle prostor od nás bude vyžadovat nejen specifické schopnosti a dovednosti, ale také se bude hemžit více či méně zdatnými a zodpovědně se chovajícími spolusportovci. Nabízí se analogie s provozem na silnicích. A z ní vyplývají sice obecná, ale zásadní doporučení:


1)    Chránit sebe a své děti, jak jen to jde!
2)    Přizpůsobit rychlost svým schopnostem a podmínkám terénu!
3)    Vidět a být viděn!
4)    Přemýšlet i za ostatní!

Podrobnosti o tom, jak se uchránit zranění najdete v tomto článku. Nabídneme vám i povídání o nástrahách zimních sportů. U nás se dočtete i o tom, jak zafixovat zlomeninu.

Co bylo v minulých dnech a výherce soutěží najdete zde.

autor: Renata Vyšínová , ordinace.cz

Poraďte se s lékařem

Potřebujete se poradit s lékařem o svém zdravotních stavu? Jeho odpověď obdržíte do 3 pracovních dnů. Napsat lékaři

Podívejte se na zveřejněné odpovědi o zdraví a nemocech. Všechny odpovědi

Vyhledat lékaře
Inzerce
Nové články emailem
Inzerce http://www.faktu.cz
Aktuální diskuse
  • radimczech (Melatonin pomáhá nespavcům) 11. května 2012, 09:04:02

    Dobrý den všem,má-li někdo zájem,zbylo mi ještě pár balení melatoninu 3mg/180tablet,koupil… Diskutovat

  • Ondra (Zlomeninu pomůže léčit sádra i pryskyřice) 16. května 2012, 05:41:51

    Zajímavý článek Diskutovat

  • karolina (REMOOD a alkohol?) 15. května 2012, 08:59:35

    ahoj vsem ja se lečim již 15 let a beru stale pouze jen neurol z6 TABLET DENNNE JSEM TO ZNIŽILA… Diskutovat

Inzerce
Anketa
Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři