PředchozíDalší

Dotaz na růžovku

4. května 2007, aktualizováno 4. června 2005, MUDr. Nina Benáková   |   přečteno: 5597x

Prosím o radu jak se léčí růžovka.Mám problémy zhruba 7 let,stav pleti na nose se střídavě zhoršuje nebo zlepšuje, ale zanícené vřídky nikdy nezmizí úplně.Oblast nosu si ošetřuji pouze krémem s vyšším UV faktorem. Petra

Rosacea je choroba, kde se uplatňuje především zvýšená pohotovost cév k zánětu. Jinak obecné ínformace jsou pod tímto heslem na lekarna.cz. Na den doporučují léčebné volně prodejné krémy Diroseal (Avéne) nebo Ruboril (Bioderma) a na noc nový lék Rosex gel (vázán na recept).

autor: MUDr. Nina Benáková

Poraďte se s lékařem

Potřebujete se poradit s lékařem o svém zdravotních stavu? Jeho odpověď obdržíte do 3 pracovních dnů. Napsat lékaři

Podívejte se na zveřejněné odpovědi o zdraví a nemocech. Všechny odpovědi

Vyhledat lékaře
Diskuse k článku
ANDREA6 poděkování

DOBRÝ DEN, MÁM TAKOVÝ PROBLÉM. VŽDY, KDYŽ SE NAPIJI ALKOHOLU, JE JEDNO JESTLI TVRDŠÍHO NEBO LEHČÍHO, UDĚLAJÍ SE MI NA OBLIČEJI ČERVENÉ FLEKY. STAČÍ ABYCH POBYLA 20 - 30 MINUT VENKU A TROCHU PROMRZLA A JE VŠE V POŘÁDKU. ZA ŽÁDNÝCH JINÝCH OKOLNOSTÍ SE TO NEDĚJE. VELICE SE BOJÍM, ABY NEŠLO O RŮŽOVKU. DÁ SE TO NĚJAK OVLIVNIT? VELICE DĚKUJI ZA RYCHLOU ODPOVĚĎ

Reagovatpoděkovatnahlásit

18. prosince 2007 21:49:24

rena2 poděkování

Po alkoholu se mi taky na krku objevily červené nepěkné fleky,hlavně po víně a v hodně teplé místnosti,po chvíli mizí ,svědí. čím to je?

Reagovatpoděkovatnahlásit

25. ledna 2008 20:10:38

Přidat nový komentář

Ochrana před spamem: 2+2 je?

 [ pravidla diskuse ]

 [ pravidla diskuse ]

Inzerce
Nové články emailem
Inzerce http://www.receptnazdravi.cz/#utm_source=ordinace&utm_medium=square
Aktuální diskuse
  • jesus (neurol, lexaurin, rivotril a další) 4. února 2012 16:46:46

    Homoději Diskutovat

  • Mirka (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 5. února 2012 18:16:10

    Marjo 10den.Ja jsem si hned ale nechala predepsat recept champix 1mg 56ks.(cena 2066kč)což je… Diskutovat

  • Miš (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 6. února 2012 16:40:59

    ahoj vespolek, vítám Honzu (konečně nějaký chlap), Mirku a držím palce, za chvíli budete… Diskutovat

Inzerce
Anketa
Máte osvědčený recept na to, jak zmírnit bolest a urychlit vstřebávání otoku, krevních výronů a podlitin, které provázejí úrazy končetin?
Zatím hlasovalo 24 lidí.