PředchozíDalší

Kvíz: Kožní nemoci

14. května 2011, Irena Waldhauserová   |   přečteno: 3345x

K nakažlivým kožním onemocněním patří a) svrab, b) vitiligo, či snad c) atopický ekzém? Naše kvízové otázky otestují vaše znalosti.

Kůže je naším největším orgánem s řadou důležitých funkcí, bariérou mezi vnějším světem a naším tělem. Na ní se odráží celkový stav našeho zdraví, a pokud kůže onemocní, přináší to celou řadu zdravotních, ale i psychických komplikací. Každý z nás se s nějakou kožní nemocí setkal, ať už ve formě bradavic v dětství, akné v pubertě i později, či nepříjemných oparů. Jsou ovšem i nevyléčitelné kožní nemoci, které mnohdy pacienty provázejí celý život, jako jsou lupénka, vitiligo, atopický ekzém a další.

Držíte dietu, a přesto si chcete pochutnat? Lékaři ověřené recepty, vhodné pro nemocné, najdete na www.receptnazdravi.cz.

Otestujte si své znalosti o kůži a jejích nemocech. V otázkách vždy najdete odkaz na článek, kde je možné najít správnou odpověď, pokud si nebudete úplně jistí.

Ceny  za tento kvíz už byl rozdány, ale podívejte se teď do rubriky Kvízy nebo Aktuální soutěže, jestli by vám jiný kvíz nemohl přinést kromě nových či potvrzených vědomostí i výhru.

Kvízové otázky

autor: Irena Waldhauserová , Ordinace.cz

Poraďte se s lékařem

Potřebujete se poradit s lékařem o svém zdravotních stavu? Jeho odpověď obdržíte do 3 pracovních dnů. Napsat lékaři

Podívejte se na zveřejněné odpovědi o zdraví a nemocech. Všechny odpovědi

Vyhledat lékaře
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]

 [ pravidla diskuse ]

Inzerce
Nové články emailem
Aktuální diskuse
  • Ivča (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 22. května 2012, 10:04:47

    Taky vééélká gratulačka Megánkovi. Škoda, já si v neděli AHA nekoupím neb nemám kde. U… Diskutovat

  • Fíla (Problém s erekcí – názor urologa – MUDr. Ivan Kolombo, FEBU) 16. května 2012, 10:01:30

    Já jsem spokojen s medikamentózní léčbou erektilní dysfunkce, jak pan doktor v článku… Diskutovat

  • (Průkazka pro těhotné) 21. května 2012, 03:48:10

    Taky se přidávám, díky za vysvětlení. Diskutovat

Inzerce
Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři