Inzerce

Nová mobilní aplikace usnadní život pacientům s lupénkou

5. února 2016, Komerční prezentace   |   přečteno: 1787x

Pacientům s lupénkou výrazně usnadní život nová aplikace pro chytré telefony s názvem Lupénka, která bude ke stažení pro iOS i Android od ledna letošního roku. S její pomocí pacienti například snadno naleznou nejbližší centra léčby, objednají se k lékaři nebo si založí vlastní deník o průběhu choroby s fotodokumentací. Aplikace Lupénka je uživatelsky velmi jednoduchá, takže se s ní spřátelí každý.

foto: www.mamlupenku.cz
ORDINACE.cz DOPORUČUJE
SKLADEM EXTERNĚ
129 Kč

Lupénka neboli psoriáza je chronické kožní onemocnění, které v České republice trápí až dvě procenta populace. Celosvětově touto nemocí trpí 100 milionů lidí, přičemž toto číslo neustále stoupá. Nemoc se projevuje viditelně na kůži, což pacienty omezuje nejen tělesně, ale i psychicky, neboť ve společnosti bohužel stále převažuje mylné přesvědčení, že je možné se lupénkou od nemocného nakazit třeba i dotykem.

Důležité je však vědět, že i když toto onemocnění není vyléčitelné, s vysokou úspěšností jej lze léčit, a to až natolik, že se pacient může úplně zbavit všech příznaků. Proto je tak potřebné včas určit správnou terapii a nastartovat proces léčení co nejdříve. Právě v tomto boji pomůže pacientům nová aplikace Lupénka.

Stáhněte si Lupénku do mobilu

Aplikace Lupénka podpoří v boji s tímto nepříjemným autoimunitním onemocněním nejen pacienty, ale třeba i lidi v jejich blízkém okolí. S čím vším pomůže? Jsou zde k nalezení důležité informace o možnostech efektivní léčby, užitečné rady, doporučení, možnost objednat se k lékaři či vést si vlastní deník o průběhu nemoci.

Projevy lupénky si jednoduše vyfotografujete pomocí svého mobilu a uložíte do aplikace. Také si můžete udělat test závažnosti onemocnění nebo vyplnit dotazník kvality života. Výsledky budou pro vašeho ošetřujícího lékaře cennou informací. Všechna data lze stáhnout a zaslat e-mailem lékaři, který může s jejich pomocí léčbu individualizovat pacientům na míru.

Podporou aplikace jsou webové stránky www.mamlupenku.cz, jejichž součástí je také poradna, kde můžete pokládat konkrétní dotazy lékaři.

Aplikace Lupénka je dostupná každému na Google Play nebo v AppStore.

Inzerce
Léky a doplatky

Vyhledejte lék pomocí jeho celého názvu nebo jeho části. V databázi najdete kompletní příbalovou informaci daného léku a průměrný doplatek v lékárně.

Např.: wobenzym
Vyhledat lékaře
Vyhledat zdravotnické zařízení
Druh zařízení:
Co nejblíže k:
Nové články emailem
Anketa
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Kde hledat pomoc?
Centra lupenky
Inzerce
Aktuální diskuse
  • k11k (Nádory čípku děložního) 18. ledna 2017, 14:47:27

    Velice Vás prosím o vyplnění krátkého dotazníku. Jsem studentkou 2. ročníku magisterského… Diskutovat

  • Nikol (tonsilektomie) 21. ledna 2017, 13:55:23

    Zdravím, jsem 18 den po TE. Operace proběhla bez komplikací, vzbudila jsem se na dospávacím… Diskutovat

  • Eleanora (odstranění pocení laserem) 19. ledna 2017, 12:36:41

    Já jsem četla na internetu ,že jsou lepší botoxové injekce Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.