PředchozíDalší

S miminkem k zubaři

Redakce   |   přečteno: 1209x

Už půlroční dítě by mělo jít na první preventivní zubní prohlídku. Zvykne si na prostředí ordinace, pachy a zvuky a na osobu lékaře, ten může hned od začátku kontrolovat správný vývoj chrupu.

Zubař poradí a ukáže vám také, jak správně pečovat o první zoubky, jak je čistit a čím. Pro miminka existují zcela speciální "kartáčky" - jsou vyrobeny s ohledem na velmi citlivé dětské dásně a zoubky. Jsou tedy měkké a velikostí odpovídají malým ústům dítěte. Díky včasné návštěvě zubaře si dítě i vy zvyknete na pravidelnost v preventivních kontrolách a můžete předejít nejen kazivosti zubů, ale i jiným problémům s nimi.



Více o péči o první zoubky vašeho dítěte čtěte zde.
Poraďte se s lékařem

Potřebujete se poradit s lékařem o svém zdravotních stavu? Jeho odpověď obdržíte do 3 pracovních dnů. Napsat lékaři

Podívejte se na zveřejněné odpovědi o zdraví a nemocech. Všechny odpovědi

Vyhledat lékaře
Inzerce
Nové články emailem
Inzerce http://www.receptnazdravi.cz/#utm_source=ordinace&utm_medium=square
Aktuální diskuse
  • Jana M (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 6. února 2012 18:13:16

    Ahoj Ivčo! Já nejsem žádná fajnovka a v jídle si nevybírám, sním skoro všechno, ale ta… Diskutovat

  • irena (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 3. února 2012 13:17:18

    Všecny zdravím ,u nás -21,auto nám pěkně kašlalo než nastartovalo,ještě ž e tento týden… Diskutovat

  • Ggybyfgb (trombofilie) 8. února 2012 01:12:55

    I live here slutloads 980287 bigcocks mexcok eroxia 37906  Diskutovat

Inzerce
Anketa
Máte osvědčený recept na to, jak zmírnit bolest a urychlit vstřebávání otoku, krevních výronů a podlitin, které provázejí úrazy končetin?
Zatím hlasovalo 24 lidí.