Inzerce

Žvýkací tabák

Můj patnáctiletý syn hraje hokej.vzhledem k tomu že působí v extraligovém týmu,je tento sport velice fyzicky náročný.V poslední dobé se rozšířilo mezi kluky žvýkání tabáku tzv."moist snuff".Mezi mládeží jde trend,že tento druh tabáku je zcela neškodný.Pouze jim pomáhá při náročném a vypjatém zápase-necítí se prý unaveni,mají pocit uvolněnosti zkrátka jsou víc v pohodě.Ráda bych aby bylo někde možné si přečíst od odborníků jaké látky tento tabák obsahuje a jak negativně či pozitivně působí.

Inzerce
Odpovědi
hm

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. ledna 2011, 07:01:30

Royalflash

Ahojte, mal by som dost velky zaujem dnes (prinajhorsom zajtra) zohnat v Brne snus... vedeli by ste mi poradit predajnu alebo aspon nejaky kontakt? Za kazde info budem velmi vdacny!

4. února 2011, 12:42:46

thunder_sk

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

25. března 2011, 00:43:02

Phil

19. března 2011, 08:53:23

Tereza Hanousková

10. dubna 2011, 13:26:10

zbyněk vozdecký

14. dubna 2011, 17:40:57

zbyněk vozdecký

14. dubna 2011, 17:43:30

žvejkálista

Zdár všem žvejkálistům, prosim Vás nevíte někdo kde prodavaj tabák v Plzni?? Nebaví mě vždycky čekat než mi přijde z USA nebo Švédska. Prosim o odpověd.=)

20. června 2011, 18:34:00

Phil

20. července 2011, 17:27:12

Domsim

26. července 2011, 21:29:25

D

26. září 2011, 20:57:21

Pegas

Nejlepší REDMAN, nosím u sebe celej pytel a žvejkám bez přestání!

8. února 2012, 21:18:10

Macek

Nevíte jestli se dá koupit i v Hradci nebo Jičíně?

12. února 2012, 18:40:08

the bigg dipper

mel sem 8 odensu extreme v hube najednou...je to SUPER !!!

26. března 2012, 17:04:04

lalinka

hej žvykaci tabak je to to nej na světě dnes jsem ho měla po prvé a je dobrý nahodou ja hraju hokej a prodavaji mi ho kluci z juniorky astaršího dorostu je to na pohodu

29. března 2012, 20:32:20

tom

11. května 2012, 00:45:00

Marek

Nazdar, ja taky zvejkam, hokej nehraju, jezdim na lyzich Tabak se da sehnat v excalibru na miraku ale i jinde, pokud chcete poradit piste na smidl.marek@gmail.com jinak je clovek co dovazi ze svedsa co 14dni a dovazi to fakt ve velkym, ale to nebudu psat verejne kdo to je.:D

30. května 2012, 23:46:40

Romance38

30. října 2012, 20:34:08

Cbthunder

9. listopadu 2012, 21:09:24

metrix

na hokej

19. listopadu 2012, 14:50:09

RF52

11. ledna 2013, 23:07:19

M

Ja teda nevim ale dneska sem dostal info ze ve Svedsku stoji Skruf na nase 19 korun tak nereste sracky.Za 150 si to nacpi do prdele a zvejkej.

20. března 2013, 21:20:10

Cabr

Ja hraju taky hokej a zvykam , zadne zmeny na svem 184 cm tele jsem nepoznal , a to zvykam pres rok , takze bunky mozna nerostou , ale me je 15 let a nejak mi to neublizuje ;) + Podivejte se na fotku s JIRKOU HUDLEREM jak priletl z letosniho MS do cech , v kapse u bundy ma tzv. puk tabaku ;) JAROMIR JAGR taky ve svem videu na FB odplivava do flasky ;)

23. května 2013, 18:28:28

Lukas

5. června 2013, 15:26:06

Lol

Koment pro Ervin kdyby byl v ČR zakázaný tabák tak by se tady asi nekouřilo že ? :DDDDD Jinak pokud si měl/a na mysli ten žvýkací není zakázaný , zakazaný je jen ten orální ;)

25. července 2013, 07:41:12

Adam K.

Olomouc? někdo? kdokoliv..nevim kde sehnat...je to parada na uvolneni :)) vzdycky u treninku atd pls ozvete se

16. září 2013, 20:37:40

Mara

Zdravim vsechny zvejkaly :) .Mam dotaz zvykam uz 3 roky ,ale zacina se to projevovat na dasnich ..Muze mi nekdo poradit jak tabak spravne aplikovat aby nedochazelo k poskozeni dasni ? Dekuji za odpovedi

24. října 2013, 22:42:16

Standa Novak

13. ledna 2014, 13:27:50

pan tabak

20. ledna 2014, 19:15:19

K

Zdravím, žvejkám asi rok a půl. Nejčastějc coolmint a raw. Asi pul roku trpím na záněty mandlí a žláz v oblasti nohou a podpaží. Léčim to, ale moc to nepomáha. Může za to snus?? prosím kdyžtak odepište na e.mail. .. kaajjiik@seznam.cz ..Děkuju. K.

6. února 2014, 16:13:42

skutrysta2 poděkování

Chci se zeptat vždy jsem měl sackovy a teď mám sipany jak ho mám používat

4. dubna 2014, 20:44:11

Žvýkací tabák.

No, já žvejkám už 6 let, a zatím jsem v pohodě, žádné bolesti dutin, rtů, zubů a dalšího co tu lidi píšou.... V podstaně jsem na tom závislí, protože je v tom nikoti, že ... Takže uplně v pohodě :)

7. června 2014, 16:50:55

dave

Nevite kde dobre a hodne levne objednat klasickou maklu

14. října 2014, 23:54:02

Snuska

Rada bych vas upozornila ze nazev snuff je pro snupaci tabak:) a nazev SNUSS je pro zvykaci tabak.. :)

22. března 2016, 16:57:45

BolekLolek1 poděkování

Zdar, je smutné, když se matka s obavami o své dítě ptá na něco tak škodlivého, a vy idioti tady začnete obchodovat a inzerovat s tímto svinstvem. Ale k věci - tento žvýkací tabák je skutečně mezi mládeží oblíbený, nicméně se jedná o kombinaci tabáku (zhruba 30%) a ostatních látek (také i velbloudích exkrementů). Tento žvýkací tabák obsahuje jisté alkaloidy (je zbytečné vypisovat konkrétně). Člověk se stává velice rychle závislým. Rizika jsou větší, než například u cigaret nebo marihuany, následky přichází rychleji než u cigaret nebo mahuleny a také jsou tyto následky většího rozsahu. Tento zmíněný bordel způsobuje v uvedeném pořadí: Zánět dásní, zánět celé dutiny ústní, paradentózu, krvácení dásní (tímto se sajrajt dostane i do krve a tedy i do celého těla, nastávají další zdravotní problémy), následuje ochrnutí žvýkacích svalů, finishuje to rakovinou dutiny ústní či otravou krve. Následuje samozřejmě smrt.

6. června 2016, 21:08:30

Afrička top.

Amateri. Ani neviete čo je v tých sáčkoch. MAKLA IFRIKIA je top. A vsak s mierou. Kvalitka a neslinta sa z toho.

23. července 2016, 02:06:46

David

Dobrý den ,chtěl bych se zeptat za jak dlouho si člověk zvykne na silný tabák (např. Siberia ) ,aby se z toho nepoblil .. Díky.

26. října 2017, 21:13:54

Patrik

Dobrý den. Je mi skoro také 15 a žvýkám tabák (teď hodně značky: Siberie, Thunder a Epok). No, jelikož mě se netvoří závislost na nikotinu, nebo spíše minimálně abych byl přesný, tak nemám problém přestat. Ovšem, žvýkám také pro pocit uvolněnosti a dobre nálady :) už žvýkám cca půl roku a nic jsem na sobě nezpozoroval, tedy až na to, že mi pomalu "slejzá" dáseň (ale to je tou značkou Siberia, jelikož má vysoký obsah nikotinu a "řeže" to do dásní. Ovšem dle mého názoru výskyt rakoviny je minimální. Pozor: U značky Thunder žloutnou zuby. Jestliže že zvyka značky: Epok, Odens, Skruff... A jiné ne až moc silné (tzn: do 20 mg/g nikotinu) tak je to v pohodě, nemusíte se bát :) Ale spíš hlídat kolik toho žvýká, páč jedna krabička (říká se tomu puk) stojí cca 150 Kč. Snad jsem vám pomohl, Patrik

21. května 2018, 18:06:16

4567
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Opalujete se na jarním sluníčku?
Zatím hlasovalo 138 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • David (tonsilektomie) 20. června 2018, 00:19:32

ano ja som 5 dni po operacii ešte som si nezapalil je to otrava v bolestiach byť doma ked je… Diskutovat

• Jindris (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 15. června 2018, 11:16:22

Já jsem holka :-D a díky za podporu  Diskutovat

• Eliška (darování orgánů) 13. června 2018, 00:35:19

Napište mi prosím víc informací o svém požadavku svatosovaeliska@seznam.cz Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.