Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

intimní místo

mám veliké nepříjemné svědění uvnitř pochvy,které až bolí.Když se svědivost objeví trvá to dva,tři dny,někdy i týden a pak sama zase odezní.můžete mi prosím poradit co by to jmohlo být a jestli se to dá poznat z vyšetření citologie.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
kata

běž ke gynekologovi.jestli to je zánět tak se to léčí antibiotikama.

RadkaG.

Svědění může způsobit cukrovka,bazén,prášek na praní,aviváž,mýdlo,spodní prádlo z umělého vlákna.Popřemýšlej-vyřazu j.Pokud jsi jinak vpořádku,tak to může být alergie na výše uvedené

Jarmila

Vyzkoušej Rosen HA gel, já ho puvodne koupila na léčbu popáleniny na ruce, ale hodí se na všechyn problémy, krásně hojí.

Bětka

Co vypadá ná dobrej gel. Všestranny. koukala jsem i na lekarnu na webu, co ji ma a jeden jsem si na zkoušku objednala, snad bude fakt v pohode. často jezdím na kole a mívám opruzeniny, snad zabere stejne dobre a rychle jak je v popisu :-)

Jarmila

Jo zabere. je dobrý na hodne veci...na příbalovém letáku je toho kvanta, ale hlavne jsem si ho vyzkoušela, to udelá nejvíc.

kuzle

z me zkusenosti doporucuju intimni hygienu Intime ;-) je jemna a krasne voni a nemam zadne problemy.

Radka

já jsem mela neco podobného práve po braní antibiotik, pak stačí nejaký doplnek stravy s mléčnými kulturami, aby se upravilo pH :)

Mirka

Chtěla bych poradit kde sehnat nehormonální antikoncepci v Brně nebo přes net? Děkuji

Alena Chobolova

Jaké používáte přípravky k intimní hygieně? Jen ty z drogerie?

Marketa

Dobrý den, nakupuji pravidelně intimní ubrousky, trápí mě záněty močových cest

Jaroslava

Je to možná trochu zvláštní otázka, nikdy jsem ani takové prádlo neměla, ale máte zkušenosti s prádlem s otvorem na intimní místa?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce