Inzerce

intimní místo

mám veliké nepříjemné svědění uvnitř pochvy,které až bolí.Když se svědivost objeví trvá to dva,tři dny,někdy i týden a pak sama zase odezní.můžete mi prosím poradit co by to jmohlo být a jestli se to dá poznat z vyšetření citologie.

Inzerce
Odpovědi
kata

běž ke gynekologovi.jestli to je zánět tak se to léčí antibiotikama.

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. listopadu 2007, 19:49:20

RadkaG.

Svědění může způsobit cukrovka,bazén,prášek na praní,aviváž,mýdlo,spodní prádlo z umělého vlákna.Popřemýšlej-vyřazu j.Pokud jsi jinak vpořádku,tak to může být alergie na výše uvedené

3. září 2009, 14:15:58

Jarmila

Vyzkoušej Rosen HA gel, já ho puvodne koupila na léčbu popáleniny na ruce, ale hodí se na všechyn problémy, krásně hojí.

9. února 2016, 14:49:59

Bětka

Co vypadá ná dobrej gel. Všestranny. koukala jsem i na lekarnu na webu, co ji ma a jeden jsem si na zkoušku objednala, snad bude fakt v pohode. často jezdím na kole a mívám opruzeniny, snad zabere stejne dobre a rychle jak je v popisu :-)

12. února 2016, 14:12:18

Jarmila

Jo zabere. je dobrý na hodne veci...na příbalovém letáku je toho kvanta, ale hlavne jsem si ho vyzkoušela, to udelá nejvíc.

29. února 2016, 14:37:26

kuzle

z me zkusenosti doporucuju intimni hygienu Intime ;-) je jemna a krasne voni a nemam zadne problemy.

13. dubna 2016, 13:46:39

Radka

já jsem mela neco podobného práve po braní antibiotik, pak stačí nejaký doplnek stravy s mléčnými kulturami, aby se upravilo pH :)

15. dubna 2016, 13:05:55

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 59 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • ŽIVOT (darování orgánů) 3. prosince 2016, 06:03:53

Zdravím. Chtěla bych ještě mít plnohodnotný život s dětmi a k tomu potřebuji ledvinu.… Diskutovat

• Lubomilka (Časovaná nálož cholesterolu ) 29. listopadu 2016, 16:59:38

Já používám na problémy s močovým měchýřem Vitapixlu, zatím žádné antibiotika od té… Diskutovat

• Lubomilka (Brusinky jsou prý dobré na zuby i močový měchýř) 29. listopadu 2016, 17:24:06

Doporučuji určitě Vitapixlu, přímo na močový měchýř Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.