Inzerce

alergie na prach

Ahoj vsichni, skutecne na delsi cas jsem se zbavila rymy 3 dny po tom co jsme si nechali vycistit v byte vsechny matrace.Nebudu psat stranky firmy abych nedelala nekomu reklamu.Napisu jenom ze ten sikovny a usmevavy pan se jmenuje Dr.Hamone.\google\ Jenom doporucuji. zdenka

Inzerce
Odpovědi
Eliška

No, pro opravdové alergiky, kterým alergie komplikuje život, doporučiji nosní kapky allergodil. Mě teda pomáhají neskutečně! Zaberou, takže po celý den o alergii nevím!

Reagovatpoděkovatnahlásit

21. července 2017, 20:56:19

David

Eliško, tyto kapky koupím volně v lékárně? Nebo jsou na předpis? Mám si je jít nechat napsat?

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. srpna 2017, 10:48:00

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 141 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Martin Kratochvil (wellbutrin) 18. září 2017, 21:49:14

Marika wellbutrin je pro mě ok, mam asentru , půl tabletky a wellbutrin celou. Rano to kopnu cely… Diskutovat

• andrejka (ústní sprcha nebo stačí kartáček?) 24. září 2017, 16:52:08

ahoj, já mam s kazivostí zubu dost velké problémy, takže používám na čištění všechno… Diskutovat

• Bumla (ElektroMyoGrafie neboli EMG) 19. září 2017, 16:02:27

Ženský hysterický !! EMG-ElektroMyoGrafie je bezbolestná. V případě jehlové metody je… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.