Inzerce

předkožka

pořád mně praská předkožka je to bolestivé a často krvácí mám cukrovku muže to být souvislost

Inzerce
Odpovědi
pes

můž to být alergie na prášky?

Reagovatpoděkovatnahlásit

1. října 2007, 14:25:00

ERIK

MAM 19 A NEJDE MI STIAHNUT PREDKOZKA.SKUSAL SOM TO VO VANI S TEPLOU VODOU,KED BOL PENIS OCHABNUTY,TAK SOM SI JU STIAHOL AZ NA KONIEC ZALUDU.DALEJ SOM TO NESKUSAL,LEBO SOM CITAL ZE MOZE DOJST K UDUSENIU PENISU..mam to skusat dalej?KED MAM EREKCIU TAK PREDKOZKU STIAHNEM LEN TROCHU A PO OKRAJI PREDKOZKY SA TVORIA DROBNE RANY KTORE BOLIA A ICH HOJENIM SA ZHORSUJE AJ TO STAHOVANIE PREDKOZKY.su nejake maste,oleje na uvolnenie predkozky?PREDKOZKU MAM UZKU LEN NA UPLNOM KONCI,mozno by stacilo odstranit cca 4mm.DALEJ JE VIDIET ZE SA KUDNE MOZE ROZTAHOVAT,PROBLEM JE LEN S TIM KONCOM.JE NIECO TAKE AKO ODSTRANIT LEN TEN KONIEC ALEBO NASTRIHNUTIE PREDKOZKY,ABY BOL ZALUD ZAKRYTY,LEBO KED SA NAHODOU DOKNEM OBNAZENEHO ZALUDU TAK TO BOLI JE DOS CITLIVY.JE TO NORMALNE?.SKUSIM VSETKO LEN NIE OBRIEZKU.VELMI PROSIM ODPOVEDZTE MI VSETKY TIETO OTAZKY,KVOLI TOMUTO PROBLEMU SA VYHIBAM SEXU A SOM ESTE PANIC.VIEM MAM VELA OTAZOK ALE ESTE RAZ PROSIM UZ SOM ZUFALY.

1. listopadu 2007, 09:39:37

darkbanshee1 poděkování

ako si to vyriesil_? dost ma to zaujima...preco? domysli si

16. srpna 2008, 22:33:10

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 41 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Sima (třes před spánkem) 28. listopadu 2016, 17:42:54

Je to od nervu. Obava z neceho. Dnesni doba je uspechana a clovek je stale pod tlakem,stale neco… Diskutovat

• Jamie (Operace hemoroidů) 27. listopadu 2016, 11:44:56

Díky, asi fakt záleží člověk od cloveka. Ja tam hemoroidy ještě mám, protože se to nedalo… Diskutovat

• ŽIVOT (darování orgánů) 3. prosince 2016, 06:03:53

Zdravím. Chtěla bych ještě mít plnohodnotný život s dětmi a k tomu potřebuji ledvinu.… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.