Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Jaké známe poruchy nálady

Jak na sobě poznáme, že máme depresi? Vždyť každý z nás má občas "má depku". více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Brouk Vhlave

Dobry den,prave jsem hledal jestli opravdu funguje kosmodisk a nezjistil jsem jen to,ale zjistil jsem ze jsem az po usi v depresi.Uz delsi dobu se snazim stranit od pratel a svich blizkych,neni to lehky pac bydlim u svych rodicu,mam spoustu pratel a delam v pro me stresujici praci kde obcas vídam blizke a zname.Uz nejsem takovy clovek ktery ma radost ze zivota a je sam sebou.Nechce se mi moc mluvit at je to s kymkoliv.Napr. v praci ci spolecenskym zivote,se snazim udrzovat lepsi naladu a delam co muzu abych aspon neco malo rikal a nebo aspon poradne odpovedel.Vetsinou si preji zmizet,schovat se pred svetem v kterem ziju,nebo byt nezajimavy a prehlizeny.Obe varianty jsou nesplnitelne!Usinam zhruba v 20:00 az neco po devate i ve svem volnu a vztavam zhruba okolo 6:00 ve svem volnu.Mam deprimuíci myslenky o tom,kam jsem to dotahl,maly penis ktereho zkryvam cely nim zniceny zivot.Vyhybam se celozivotnimu vysmechu a ponizeni,je to ma nejhorsi nocni mura ktera se naplnuje.Rodice i nekteri blizsi i znami me maj asi za geje a to uz je na me strasne moc,nevim co se stane az se to dostane do eteru a cele se to pro me zkomplikuje.Jsem dobry clovek a vzdy jsem byl az na par spatnych cest,jsem pry pohledny,pritazlivy a zajimavy,to je sice hezky,ale to nejdulezitejsi je sotva vydet.Nici mi to psichyku ktera je uz poskozena.Nemam naladu na zabavy a me oblibene cinosti,vykourim hodne cigaret a o volnu si kupuju lahvace ktere me trochu pomahaji.Obcas vylezu ven a jeto fajn,ale pak se ty mindaraky vraci a jsem asi trochu paranoidni,ve 22 to je k placi snad i k smichu.Na sebevrazdu nemyslim a ani nebudu.Jen chci aby se mi vratila psichyka a sebevedomi.Prosim o pomoc.Chci aby se to srovnalo v utajeni a v klidu.Dekuji za porozumeni

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Podle čeho se rozhodujete při výběru matrace?

Zatím hlasovalo 59 lidí

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce