Inzerce

nepravidelná stolice

Taky jsem měl nepravidelnou stolici, někdy jsem šel i po 3 dnech a s obtížemi. Zkoušel jsem různé lidové postupy bez valných výsledků. A nyní k pravidelné každodenní stolici mi pomohlo asi půlroční pití vždy ráno nalačno 1 hrníčku syrovátkového nápoje. K tomu účelu jsem zakoupil vždy krabici "Sušené syrovátky s medem" (ta vystačila na měsíc) a dle na krabici uvedeném návodu jsem si nápoj připravoval. No a nyní skoro rok obtíže se stolicí žádné.

Inzerce
Odpovědi
ericka9 poděkování

Ja mám taký problém, že stolicu mám raz do dvoch týždňov. Bolí ma strašne brucho a niekedy sa to nedá vydržať. Stravujem sa dobre a pravidelne, v mojom dennom jedálničku nechýba nič. Pohyb mám takisto kažgý deň asi hodinu, neviem v čom to môže byť.

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. března 2008, 11:14:45

tereza2 poděkování

Na zácpu jsem zkoušela fakt vsechno-extra jogurty, psylium, vlakninu, syrovatku, teplou vodu, apod. Osobně mi pomohla až hrst sušených švestek denně, a pravidelná strava. Teď už chodim i bez švestek a dokonce nekolikrat denne.

27. května 2008, 07:17:40

susik2 poděkování

já vlastně nemám vůbec nucení jít na záchod. vyzkoušela jsem taky všechno, ale jsem ke všemu neutrální. když něco sním, po pár soustech mi začne být špatně a když vypiju víc vody, začne mě pálit žáha ... fakt nevím ..! stravu mám v pořádku, pohyb také ..!

27. ledna 2009, 21:23:48

Pavlína

Dobrý den. Na zácpu mi pomohly přírodní kapičky.Mohou je užívat i děti, těhotné.Jsou opravdu vyjímečné.Doporučuji vyzkoučet.Info na pavkane@seznam.cz

6. dubna 2011, 13:43:00

pavlinamaku2 poděkování

Ahojky trpím zácpou od mala a i když mám dost pohybu a vyzkoušela snad vše sama od sebe na wc nejdu. Musím sáhnout po projímadle... Už nevím co mám dělat aby mi něco pomohlo...poradíte někdo?

6. dubna 2011, 17:36:10

maca.lvz@seznam.cz3 poděkování

Dobrý večer, ráda Vám poradím. Já zácpou trpívala po porodu, pak mé holčičky, ale používáme bylinkové kapičky a je po problému. Jestli můžete, napište mi e-mail nebo na skype: maca.mi

10. dubna 2011, 23:59:49

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak usínáte?
Zatím hlasovalo 60 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Martin (Chronicka prostatitida - pomohlo vam nieco???) 21. dubna 2018, 12:35:10

Ahoj lidi, v září 2017 jsem nastydnul na nohejbale a dostal zánět prostaty, absoloval jsem… Diskutovat

• Agáta (Tříhodinová dieta) 20. dubna 2018, 18:51:59

Já jsem taky hubla se světem zdraví a doplňky sem přitom brala... a recepty doteď vařím ty… Diskutovat

• Maky (lipoxal) 20. dubna 2018, 21:56:59

Jen vyhozené peníze. Chtěla jsem mít štíhlejší postavu, shodit pár kil. Do toho jsem i… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.