Inzerce

nepravidelná stolice

Taky jsem měl nepravidelnou stolici, někdy jsem šel i po 3 dnech a s obtížemi. Zkoušel jsem různé lidové postupy bez valných výsledků. A nyní k pravidelné každodenní stolici mi pomohlo asi půlroční pití vždy ráno nalačno 1 hrníčku syrovátkového nápoje. K tomu účelu jsem zakoupil vždy krabici "Sušené syrovátky s medem" (ta vystačila na měsíc) a dle na krabici uvedeném návodu jsem si nápoj připravoval. No a nyní skoro rok obtíže se stolicí žádné.

Inzerce
Odpovědi
ericka8 poděkování

Ja mám taký problém, že stolicu mám raz do dvoch týždňov. Bolí ma strašne brucho a niekedy sa to nedá vydržať. Stravujem sa dobre a pravidelne, v mojom dennom jedálničku nechýba nič. Pohyb mám takisto kažgý deň asi hodinu, neviem v čom to môže byť.

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. března 2008, 11:14:45

tereza2 poděkování

Na zácpu jsem zkoušela fakt vsechno-extra jogurty, psylium, vlakninu, syrovatku, teplou vodu, apod. Osobně mi pomohla až hrst sušených švestek denně, a pravidelná strava. Teď už chodim i bez švestek a dokonce nekolikrat denne.

27. května 2008, 07:17:40

susik1 poděkování

já vlastně nemám vůbec nucení jít na záchod. vyzkoušela jsem taky všechno, ale jsem ke všemu neutrální. když něco sním, po pár soustech mi začne být špatně a když vypiju víc vody, začne mě pálit žáha ... fakt nevím ..! stravu mám v pořádku, pohyb také ..!

27. ledna 2009, 21:23:48

Pavlína

Dobrý den. Na zácpu mi pomohly přírodní kapičky.Mohou je užívat i děti, těhotné.Jsou opravdu vyjímečné.Doporučuji vyzkoučet.Info na pavkane@seznam.cz

6. dubna 2011, 13:43:00

pavlinamaku2 poděkování

Ahojky trpím zácpou od mala a i když mám dost pohybu a vyzkoušela snad vše sama od sebe na wc nejdu. Musím sáhnout po projímadle... Už nevím co mám dělat aby mi něco pomohlo...poradíte někdo?

6. dubna 2011, 17:36:10

maca.lvz@seznam.cz3 poděkování

Dobrý večer, ráda Vám poradím. Já zácpou trpívala po porodu, pak mé holčičky, ale používáme bylinkové kapičky a je po problému. Jestli můžete, napište mi e-mail nebo na skype: maca.mi

10. dubna 2011, 23:59:49

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jarda (Nosní polypy) 4. prosince 2016, 08:51:07

V úterý jdu na Fess do Motola. Vše jsem tady pročetl, tak snad to přežiju. Diskutovat

• langenau (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 6. prosince 2016, 23:55:44

Ahojte uživatelé,beru citalec již 4 měsíce ato jeden ráno a jeden večer po 20mg.Deprese a… Diskutovat

• Petr (Bolesti zad) 6. prosince 2016, 11:09:04

Po operaci páteře (výměna disků C4-5 a C5-6) došlo k poškození míchy necítím pravou ruku… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.