Inzerce

nepravidelná stolice

Taky jsem měl nepravidelnou stolici, někdy jsem šel i po 3 dnech a s obtížemi. Zkoušel jsem různé lidové postupy bez valných výsledků. A nyní k pravidelné každodenní stolici mi pomohlo asi půlroční pití vždy ráno nalačno 1 hrníčku syrovátkového nápoje. K tomu účelu jsem zakoupil vždy krabici "Sušené syrovátky s medem" (ta vystačila na měsíc) a dle na krabici uvedeném návodu jsem si nápoj připravoval. No a nyní skoro rok obtíže se stolicí žádné.

Inzerce
Odpovědi
ericka8 poděkování

Ja mám taký problém, že stolicu mám raz do dvoch týždňov. Bolí ma strašne brucho a niekedy sa to nedá vydržať. Stravujem sa dobre a pravidelne, v mojom dennom jedálničku nechýba nič. Pohyb mám takisto kažgý deň asi hodinu, neviem v čom to môže byť.

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. března 2008, 11:14:45

tereza2 poděkování

Na zácpu jsem zkoušela fakt vsechno-extra jogurty, psylium, vlakninu, syrovatku, teplou vodu, apod. Osobně mi pomohla až hrst sušených švestek denně, a pravidelná strava. Teď už chodim i bez švestek a dokonce nekolikrat denne.

27. května 2008, 07:17:40

susik1 poděkování

já vlastně nemám vůbec nucení jít na záchod. vyzkoušela jsem taky všechno, ale jsem ke všemu neutrální. když něco sním, po pár soustech mi začne být špatně a když vypiju víc vody, začne mě pálit žáha ... fakt nevím ..! stravu mám v pořádku, pohyb také ..!

27. ledna 2009, 21:23:48

Pavlína

Dobrý den. Na zácpu mi pomohly přírodní kapičky.Mohou je užívat i děti, těhotné.Jsou opravdu vyjímečné.Doporučuji vyzkoučet.Info na pavkane@seznam.cz

6. dubna 2011, 13:43:00

pavlinamaku2 poděkování

Ahojky trpím zácpou od mala a i když mám dost pohybu a vyzkoušela snad vše sama od sebe na wc nejdu. Musím sáhnout po projímadle... Už nevím co mám dělat aby mi něco pomohlo...poradíte někdo?

6. dubna 2011, 17:36:10

maca.lvz@seznam.cz3 poděkování

Dobrý večer, ráda Vám poradím. Já zácpou trpívala po porodu, pak mé holčičky, ale používáme bylinkové kapičky a je po problému. Jestli můžete, napište mi e-mail nebo na skype: maca.mi

10. dubna 2011, 23:59:49

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měli jste někdy potíže s nespavostí?
Zatím hlasovalo 257 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Milan (bolesti kloubů) 20. března 2017, 11:52:05

Já mám lectron Montana a ten dojede až 130 km na jedno nabití. ovšem je třeba asistovat... Diskutovat

• Polák (Prostata) 23. března 2017, 12:28:30

Já užívám PROSTADYNE už skoro rok - považuji ho za opravdu dobrý přípravek z… Diskutovat

• Charley (Jak dodat kostem dostatek vápníku) 18. března 2017, 13:07:03

Ten maxi kalz je dobrý přípravek :) Docela dobře i chutná :) Sumivky, vhodné pro doplnění… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.