Inzerce

palení páteře

Dobrý den, mám velký problém potřebovala bych poradit co se týká bolesti krční páteře, po autonehodě kdy jsem měla přes měsíc sádrový límec , mě čím dál častěji přepadají bolesti páteře, v současné době mě neuvěřitelně pálí páteř , brní mě trochu ruce a mám pocit slabosti, včera mi od toho bylo úplně na zvracelí , vůbec nevím co stím, pokud máte někdo nějakou zkušenost , nebo doporučení byla bych moc ráda

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Máte zkušenosti se syndromem vyhoření?
Zatím hlasovalo 51 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Marie (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 20. června 2017, 18:45:26

dobr den ještě to tu funguje? Diskutovat

• Jitka (vypadavaní vlasu) 20. června 2017, 17:51:40

Dobrý den, kam zajít na trichologické vyšetření v Praze? Děkuji Diskutovat

• Jirka (Chronicka prostatitida - pomohlo vam nieco???) 23. června 2017, 18:16:19

Rád bych se dotázal, zda máte někdo pozitivní zkušenosti s homeopatiky, např. Arsenicum… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.