Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Růst vousů

mam stejny dotaz jako muj predchudce Dobrý den. Chci se zeptat zda existuje nějaký přípravek, či tableta, která ovlivňuje růst vousů. Třeba aby člověku například v 15 letech začaly pořádně růst vousy, nebo aby se alespoň jejich růst zvětšil. Bez vedlejších účinků, a neměla by mít vliv na chlupy, pouze vousy. Dík moc

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
aaa
1x

ja bych taky chtel neco na vousy , kdyz je neco na vlasy tak i na vousy nebo ne?..predem dekuji za odpoved!

dobra rada
6x

Buď rád,že jsi na tom takhle,nehledej v tom nic špatného... Mně je 19,vousy mi rostou od 7třídy a zase hledám možnosti,jak zpomalit růst... Jednou se oholíš a budeš se holit pořád a věř mi,není zas tak fajn,chodit vousatej a ne každá holka na to letí:D... Tže buď rád za to,jak na tom jsi ;]...

petr

NO ted du do 9 tridy, je mi 14 a roste mi knírek, co s tim? nechci to....

Matt Costa

Kámo jedině oholit. Já se od 8. třídy holím, protože mi to začalo růst a docela FAST. :-)

Kvik2099

Pravda je mi skoro 16 holim se už 15 let a není to sláva každý 3 den se holit ať jsou rádi že nemají vousy

Anonym

Ohol se to by ti mohlo dojít

Jaruška

Dobry den jsem dívka je mi 22 a trošku mi rostou vousy pod nosem hodne lidí říka že jem hezka jsou to sice slabí vousy ale trošku jdou vydet a ja se bojim je holit že se to zhorsi vidi to ty lidi co jsou u me blisko prosim pomocte,ale nekdo mi řikal že jsou na to ( lejzry ) je to pravdá???a řeknete mi vic co muzu udelat dekuju napiste klidne ina E-mail serakova.j@seznam.cz dekuji Jaruška

Tomáš

Zásadně se nehol, můžeš zkusit arabskou epilační směs, která prý ztenčuje chloupky až úplně zmizí. Balení 300g stojí asi 700Kč. Ženy řeší knírky i odbarvováním kysličníkem.

Jakub
6x

Měl bych taky otázku jestli neexistují nějaké vitamíny na to, aby mi začaly normálně růst vousy.. je mi 17 a např. mý spolužáci ve stejném věku už mají vousy.. ale já nic.. :( ,přemýšlel jsem o tom užívat hormony ale bojím se že by to mohlo míti (když bych to nutně nepotřeboval) nějaký negativní účinky..

Martin
1x

Dobrý den mám takový dotaz.Když si vytrhnu vous, naroste nový? Myslel jsem si že ne, ale pak jsem si vpomněl, že si ženský trhaj chlupy na nohou a taky dorůstají...Děkuji za odpověď

Michal
6x

Dobrý den, Stejně jako spousta jiných přede mnou se chci zeptat, zda existuje nějaký přípravek, aby mi rostly více a rychleji vousy. Děkuji předem za odpověď

ME NEZNAS
7x

CAU CHTEL SEM SE ZEPTAT, JESTLI VOUSY NA BRADE ROSTOU POZDEJI, PROTOZE KNIREK MI ROSTE A NA BRADE MOC NE

VV
8x

Dobry den, chtel jsem se ptat o vousech. Mam hypotezu, a chtel bych zjistit jestli ji muzu prijmout: - pokdu v puberte, az zacnou rust vousy, a kluk zacne je holit casteji (britvou), tak ma takovy ucinek, ze mu vousy rostou vic,rychlejsi,tvrdejsi a vetsim rozsahem. - ale pokud to neudela, a dela opak, jen obcas holi, to s pristrojkem - jen zkrati tak ma ucinek, ze bude mit min vous. 2. nebo-li, pokud bude delat tu druhy, tak stejne po case, kdyz zacne pravidelne holit i v 30 letech, tak bude mit tolik vous kolik jeho fyziologie (telo) musel mit. Tak ktera hypoteza je pravdiva? Dekuji predem. V.

Tomas
7x

dobrý den je mi 17 let a mám problém s ochlupení nohou nemohla by ste mi nák poradit děkuji.

Štěpán
2x

Dobrý den, nevím jestli jste to tady už řešili, tak snad nebudu někoho opakovat. S kolegy se hádáme zda růst vousů může ovlivnit délka spánku. Mám dost zkušeností s holením vousů a tvrdím že když člověk denně naspí víc hodin (víc jak 8) tak mu vousy rostou pomaleji než kdyby ponocoval a naspal 4 hodiny. Je to tak? Děkuji za odpověď.

Neznam

chodim do seste tridy a rostou mi vousy co mam delat predem dik.. :)

tomáš
3x

Dobrý den chtěl bych se zeptat.Kdy začnou tmavnout vousy děkuji za odpověd.

Karel
2x

Jo taky mám spoustu světlých a průhledných vousů na bradě a pod nosem a ne a ne tmavnout či tvrdnout a t omi bude 19...

tomasjedno
1x

Tak,když se tady zajimate o pripravky,tak chci napsat něco otom, protože taky chci už ,aby mi rostly, hraju hokej a všiml jsem si ,že skoro všichni hokejsti ve st. dorostu (ve věku asi 16 let) se holí a myslím si, že je to spojené s tím , že odmalička cvičí a stím taky se tvoří víc hormonů (testosteron) a tím jim rostou více chlupy atd. Takže si myslím, že by bylo dobrý cvičit, pokud máte čas navíc a jenom sedíte doma u počítače. Dalsí můj tip je ten, taky se to vztahuje ke sportu a jsou to , jak lidé nazývají steroidy. Samozdřejmně ,že to nejsou steroidy ,je to jen doplněk stravy ,prostě si po cvičení naředíte prášek a vypijete to, chci jen říct,že žádný to z vás neudělá žádný to ˇmonstrumˇ ,které je agresivní a vylízají mu všude žíly neudělá ,jsou to cukry,atd....Je to Gainer, každej snad z vás o tom určitě slyšel ,mám to na sobě vyzkoušený ,nebote se , je mi 15 a opravdu je to jen na uvolnění svalů,zhruba po 1 měsíci uvidíte značný pokrok ( taky chci říct ,že to nepůsobí jen na vousy,ale na všechny chlupy, takže vám začnou růst chlupy i na bříše ,nohy,ruce a tam dole...) Gainer není na toto vyrobený, je to jen vedlejší účinek,jako akné ,strye, arytmie srdce.Zde je Gainer, co používám já : Actions WheyGainer Další můj typ je testosteron, používají ho hlavně kulturisti,ale nedoporučuju ho brát minimálně do 18 - 20 let ,protože když si ho vezmete v 16 letech, tak můžete narušit zase testosteron dělaný tělem a pak se může stát,že moc nevyrostete,protože se ty dva hormony vyruší.To by bylo asi tak všechno ,myslete si co chcete,ale já věřím že vám to pomůže a můžu ještě jen doplnit,že mám už vousy po celé tváři,ano nejsou ještě úplně husté ,ale pak vás to omrzí, třeba vstávat o 30 min pozdeji,aby jste nevypadaly jak bezdomovec ,když jdete do školy. Doufám že vám to pomohlo a omluvte gramatiku ,moc jsem na ni nemyslel. PS: Je mi opravdu 15 let

kuba

je mi 12 roste mi knír vipadá to dost divně buď rád za to co máš ;-)

Možnost

1) čaj - Kotvičník 2) B-kompex s obsahem biotín 4x tablety denně 3) užívat minoxidil Nedoporučuji. Měl jsem hodně řídké vousy ve 32 letech... Teď to mám husté a strašně mě to sere!!!! Pokud tady někdo napíše, že chemie je hloupost, tak je to kretén!!! Mám to vyzkoušené, ale nedoporučuji. Kombinace těchto přípravku se výrazně změní vaše vousy do 3 měsíců... Ale pochybuji, že když vám nic neroste, tak že to ovlivníte....

Apeiron

By mě zajímalo, zda ten pokrok bude znatelný i bez chemie, trochu se obávám že ne, vždy jsem se držel jen přírodní cesty a nepřijde mi, že by to mělo nějaký vliv... chemie zdá se má okamžitě :-/ Sice mám vousy poměrně fajn, ale vady na kráse v podobě několika "lysin" způsobených tím, ž v těch místech se vousy vyvinuly málo, přetrvávají a nějak se jim zatím nechce. Do Minoxu byl byl šel již před mnoha lety, ale zkrátka mě odrazuje to, že to může rozhasit oběhový systém nebo nějak blbnout hormony... ale jinak bych to bral, jsem z rodiny vousáčů, vedle kterých se moc čím chlubit nemám a ani na ty geny se vymluvit nemůžu :-D

katz

Pro lepší vousy (ale zároveň i chlupy po těle): Biotin (biosil+), skupiny B vitamínů (pangamin, bkomplex), céčko, hydrolizovaný kolagen aspoň 15g v menších dávkávh během dne, shodit špeky, cvičit, denně studená sprcha, ta podporuje prokrvení, zlepší se celkově stav pokožky i těla.

Pepa

Mě je 16 a už Jsem Zarostlej skoro celej na xichtě 😂

Tak vás asi nepotěším...

Brzo mi bude 29, a stále mi rostou jak se říká jako žábě na .... Vono je to trochu složitější než jen nějaké vousy ... Jde o hormony, a ostatní tělesné i myšlenkové pochody vše je se vším propojené... Ale být váma.. pokud jste jinak zdraví, nemáte jiné příznaky ukazující, na nějaký problém.. Buď te rádi... Vousy nemám. Skoro 30:D zrovna nedávno po mě chtěli občanku v trafice! Od mala e velké nevýhodě, v kolektivu jsem se musel prosadit... nejsem na to hrdý, ale komické je že se mě báli i 2x silnější jedinci, vím přesně o co vám jde! Stejná chyba mi ničila život taky a o co jde ostatním je mi taky jasné. Ztrácíte čas že chcete něco co vás bude bavit jen chvilku, pak jen na obtíž...Držte se pravdy, vždy a za každou cenu...ehm na ty vousy mou postavu, celkově... :D jsem za to rád... většina těch co se měli dobře v dospívání, tak ti už ztroskotali. Nejdůležitější je pravda. Touha vědět.

Jarmil
1x

Hele na podporu růstu zkus nějaký přípravek, s aplikací přímo na vousy. Dnes už je toho plný internet a bez žádoucích účinků. :)

ivo.kol2

Hele na podporu růstu zkus nějaký přípravek, s aplikací přímo na vousy. Dnes už je toho plný internet a bez žádoucích účinků. :)

Vladimír

Prostě si počkej a oni ti žačnou růst samy jen někomu (třeba mně) rostou ryhleji začal jsem se holi na konci 6. třídy

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce