Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Máte problémy s pocením?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
kaz

prosim o doporuceni ordinace ci kliniky ktera se zabiva lecbe nadmerneho poceni BOTULOXIN A vPardubickem kraji. Vyskousel jsem vse marne.Dik [email protected]

Ada
13x

Prosím o radu.Mám 39rokov a dlhšie sa liečim na vysoký krvný tlak.Môj problém spočíva v tom že ak začnem vykonávať hociakú činnosť napr.vychádzka,jazda na bycikli organizmus sa mi začne zahrievať a ja sa začnem potiť a to sa potim všade ruky,podpazušie,krk,horná pera a potím sa tak hrozne veľa že mi pot tečie dole po tvári,krku no prosto všade a mám až mokré vlasy a v práci je to horor každý na mňa pozerá ako na zjavenie kaď som spotená a ja si musím iba utierať pot do vreckovky a oblečenie mám na sebe nalepené čo je mokré od potu niekedy mám pocit že sa utopím vo vlastnom pote no je to hrozne lekárka ma poslala na vyšetrenie štitnej žľazy tam mi nič nezistili tak môj problém pretrváva nevyriešený prosím pomôže mi niekto na koho sa mám obrátiť s mojím problémom

Danuška30
1x

Já jsem nemohla natrefit na deodorant , který by mě seděl, až mi kamarádka doporučila ten nový od Dove, je příjemný, skvělě mi sedí a ještě redukuje chloupky:)

P.
10x

Dobry den, je mi teprve 20 a jsem nestastna z toho, jak se potim. Mam znicena tricka a nic mi nepomaha. Kolik stoji takovy zakrok, jako je vyjmuti potnich zlaz nebo zmineny botulotoxin? Mate nekdo zkusenost? dekuji

kristyna
2x

ahoj mam stejny problem, je mi 21 let a strasne se potim aniž by mi bylo horko, večne mam kruhy pod paždí, poradte nekdo co stim????

Dáša

Ahoj, měla jsem stejný problém. Zkusila jsem úplně všechno, i Driclor. Ten mi zabral, ale jen chvíli a hlavně mám z něco prostě strach. Přestala jsem řešit pocení a koupila si ochranné vložky. Nejsou vidět, pod bílou košili si vezmu tělovou barvu vložek, vesele se potím, ale nemám sebevědomí pod zemí kvůli koláčům. A hlavně mám dobrý pocit z toho, že se mi někde v těle neusazují ty škodliviny, které mají jít potem ven. Objednávám si je na netu na www.protipoceni.cz, fakt doporučuju.

Kami

Ahoj, to je fajn, ale škodliviny, které se mají dostat s potem ven se dostanou tak jako tak, akorát je vypotíš na jiné části těla, s tím si tělo poradí to se neboj. Ale ty vložky vypadají dobře, jen si myslím, že bych se z toho zbláznila. Navíc nosím trička typu netopýr, takže nevím kam bych to na nich nalepila :( vyndám si vždycky to tričko z rukávů bundy a to triko jak se dostane do pův. tvaru tak jsou na něm třeba 30 cm nechutné mapy :(

Dana

Dáša: A který by jsi doporučila? ty jednorázové nebo pro více použití?...

Veronika

Mně pomohl Driclor. Opravdu funguje a to je v dnešní době zázrak. Našla jsem i stránky, kde ho prodávají v 75ml balení, což je skvělý, protože v lékárnách mají jen 20ml balení, který je brzy pryč a tohle 75ml balení se hodně vyplatí. Dlouho vydrží a cena je taky výborná. Můžu všem doporučit obchod driclor.eu

Petra Malá
2x

Dobrý den, můžete mi, prosím, poradit, kde v Praze provádějí léčbu pocení inotoforézou? Děkuji.

Lana del

Zdravím, mám takový problém, potí se mi nos, asi rok... ne každý den, je jedno jaká je teplota... v létě se mi nepotí tolik jako v zimě. Prostě se mi orosí špička nosu. Stejně je jedno, zdali jsem nalíčená make-upem nebo vůbec... jestli mám krém nebo ne... zkoušela jsem vysadit líčení i krémování, pak jsem jen krémovala, a je to furt to samé... je to prostě jedno... můžu poprosit o radu? či tip co s tím? děkuji

Urshulla Zednik

Pocení dlaní a v podpazuší je zejména u žen, hlavně v pubertě, a v přechodu. Pocení nohou a podpazuší s hrudí je doménou mužů. jen doplním, že střídání teplé a studené je zajímavé řešení u nohou, nebezpečné pro cukrovkáře. A doporučuji čaj ze šalvěji. Z přípravků je nejúčinější Driclor, no osobně mě pálí kůže po aplikaci přípravku. skuste si přečíst, co píšou na slovenském www.zaujimavosti.net dneska. Už nevím, kde je ten článek, nějak jsem to ztratila. Čaj z ořechových listů, někdo radí i prudký jed botulotoxin, tedy botox a jeho aplikace na místo pocení - nikdy!!!!

Olin

Mě na pocení nepomohly žádné deodoranty ani Driclor. Pocení jsem se zbavil až jsem začal používat iontoforézu OZO-OZO. Díky za ni.

Debora

Ono deodorant zamezí pachu, ale určitě né pocení. Ještě že se to dá v dnešní době řešit v podobě aplikace botoxu apod.

Kristýna

Viděla jsem, že to dělá Amaryllis centrum, ale nějak nemám odvahu se na toto objednat. Kdyby se tu našel někdo, kdo má s tímto zákrokem zkušenost, budu moc ráda.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce