Inzerce

jsou to hemeroidy?

Dobrý den, chtěla bych se na něco zeptat. Už dlouho mám jeden problém. Občas mám problémy s vyměšováním, mám bolesti a občas i krev na toaletním papíru. Vysledovala jsem, že se mi to stane vždy, když nemůžu hned na záchod a stolici zadržuji, pak když na ten záchod jdu tak mě to hodně zabolí a problém je na světe. Za nějaký čas to zmizí ale když někdy zase nejdu hned ale zatlačím to, je to tady opět. Můžete mi prosím poradit, mám veliký strach zda nemám třeba rakovinu, myslíte že jsou to hemeroidy? Mám strach jít k doktorovi. Děkuju moc

Inzerce
Odpovědi
ass

Dobrý den ,jaký koliv problém s vyměšováním a spojení s krvácením není žadná legerace,nevin kolik je vám let ale vše podobné potíže nelze svadět jen na hemoroidech a určité bych doporučil jít k doktorovi.U krvácení se musí zjistít zdroj pokud krvácení je spojení s tužší stolici a krev je čerstvá červená lze předpokladat krvácení hemoroidalní .Odkud jste Aleno doporučim dle krajů dobrého odborníka

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. října 2007, 15:46:28

Lucie

Na hemoroidy je nejučinnější Hemostop. Jsem s ním pokojená už delší dobu a neměnila bych.

5. března 2014, 09:43:13

Alena

Hemostop jsem zrovna dobrala a musím uznat, že bez něj bych to nezvládla. Konečně je urputná bolest a vše kolem pryč a já jsem zase spokojená.

20. března 2014, 11:15:40

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 61 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 6. prosince 2016, 09:33:24

A jak se jich člověk může zbavit? Diskutovat

• Karel (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 30. listopadu 2016, 22:55:04

Dobrý večer ja jsem prošel všelijakyma vyšetření a nic mám to od te doby co jsem měl… Diskutovat

• Anonym (Pomoc při cukrovce) 3. prosince 2016, 13:28:49

Tak sprej je koupen. Dokonce jsem o něm řekl známému a ten si jej koupil taky. Fakt dobrá věc. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.