Inzerce

.....

Já mám také určité problémy, nikdy jsem tomu nevěnovala pozornost, ale často se mi stává, že jdu a najednou prostě začnu padat na stranu.. nebo stojím a najednou se začně všechno okolo točit a já stáleš stojím na jednom místě a čekám, až to přejde... Občas mám i tu bílou skrvnku před očima... Může to být? Ráda bych se svěřila doktorce, ale ona všechno nebere vážžně, takže snad za ní ani nepůjdu... Máma už mi také říkala, aby to nebyla RS...

Inzerce
Odpovědi
Pája K

Radím jít za odborníkem, neurologem. Co nejdříve!!!!!!!! Mám RS 17 let, od 22.Zatím jsem v poho. a začátky- bolest hlavy,motanice,bílá skvrnka.....Doporučuji jít také za stomotologem a vyšetřit chrup! Vyloučit zánětlivé ložislo v zubu.Já jsem se léčila se zubem a pak to vypuklo,zub vytrhli odezněla i bolest hlavy,ale vyšetření likvoru (mozkomíšního moku) a na magnet. rezonanci se bohužel ukázalo zánět. ložisko na míše. Následovalo léčení- kapačky,léky......To trvalo 1rok. 16let jsem pouze na B 12,B6...a docházím 1x za rok na vyšetření k neurologovi. Mám dva rarachy (holčičky) 2 a 6 let. Zvládám vše. Tak hlavu vzhůru nebát se a jít ! Držím palce. HLAVNĚ KLID. Pavla K. Jihlava

Reagovatpoděkovatnahlásit

28. listopadu 2007, 21:29:01

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 61 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Eva Volná (Očkování proti zápalu plic) 6. prosince 2016, 07:49:15

Dobrý den, lékař mi toto očkování před pár dny doporučil. Čím dál častěji mne trápí… Diskutovat

• Janka (Lupénka - Psoriáza) 30. listopadu 2016, 22:25:20

Ráda bych se zeptala jaké máte zkušenosti s chytrou houbou. Manžel trpí už několik let… Diskutovat

• Lubomilka (HERBALIFE, SHAPEWORKS) 29. listopadu 2016, 17:27:03

Dobrý den, doporučuji Vitapixlu na močový měchýř  Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.