Inzerce

.....

Já mám také určité problémy, nikdy jsem tomu nevěnovala pozornost, ale často se mi stává, že jdu a najednou prostě začnu padat na stranu.. nebo stojím a najednou se začně všechno okolo točit a já stáleš stojím na jednom místě a čekám, až to přejde... Občas mám i tu bílou skrvnku před očima... Může to být? Ráda bych se svěřila doktorce, ale ona všechno nebere vážžně, takže snad za ní ani nepůjdu... Máma už mi také říkala, aby to nebyla RS...

Inzerce
Odpovědi
Pája K

Radím jít za odborníkem, neurologem. Co nejdříve!!!!!!!! Mám RS 17 let, od 22.Zatím jsem v poho. a začátky- bolest hlavy,motanice,bílá skvrnka.....Doporučuji jít také za stomotologem a vyšetřit chrup! Vyloučit zánětlivé ložislo v zubu.Já jsem se léčila se zubem a pak to vypuklo,zub vytrhli odezněla i bolest hlavy,ale vyšetření likvoru (mozkomíšního moku) a na magnet. rezonanci se bohužel ukázalo zánět. ložisko na míše. Následovalo léčení- kapačky,léky......To trvalo 1rok. 16let jsem pouze na B 12,B6...a docházím 1x za rok na vyšetření k neurologovi. Mám dva rarachy (holčičky) 2 a 6 let. Zvládám vše. Tak hlavu vzhůru nebát se a jít ! Držím palce. HLAVNĚ KLID. Pavla K. Jihlava

Reagovatpoděkovatnahlásit

28. listopadu 2007, 21:29:01

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Eliška (Plísně a opruzeniny.) 22. července 2017, 10:37:56

Jasně, větrat, často měnit plenky je základ, ale nekdy se proste opruzeninám nelze… Diskutovat

• JiB (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 22. července 2017, 00:03:36

Drahá Lindo,...děkuji za vaše slova. Dělala jsem, jen to co jsem považovala za správné.… Diskutovat

• Lenka Horová (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 25. července 2017, 11:31:52

Milá JiB, přijměte, prosím, mou upřímnou soustrast. L. Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.