Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Narkóza u zubaře

Dobrý den, hledám zubaře, který provádí vyšetření pod narkózou. Dcera (26let) je mentálně nemocná a normální vyšetření u ní nepřichází v úvahu. Jsme ze Zlínského kraje. Prosím poradte. Můžete mi i napsat [email protected] Děkuji

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
jana
5x

Praha Motol

Evka

A mohu se zeptat, zda toto ošetření udělají i osobě s panickým strachem ze zubaře? Děkuji... [email protected]

denisa m.
2x

dory den mam pritele k zubari ho dostanu jen pod narkozou a jeste s premluvou zajimalo by me kde se da takovi vysetreni udelat a kolik to stoji penez nebo aspon okolo kolikati se to pohybuje... dekuju [email protected]

zlata
2x

dobry den mam panicky strach ze zubare a schanim nakeho zubare ktery dela zakroky pod narkozou nemohli by ste poradit nejlepe kraj vysocina dekuji [email protected]

Aleš

Dobrý den mám strašnou hrůzuz ze zubaře mohli byste mi poradit někoho kdo to dělá s narkozou kraj moravskoslzský děkuji [email protected]

Jana
1x

Dobrý den. Mám panický strach ze zubařů prohloubený pro mě neodborným zacházením mé bývalé zubařky a tak chci vědět, jestli je možné vyžádat narkózu , kde ji poskytují v olomouckém kraji a kolik takový "nadstandard" stojí. Moc děkuji. [email protected]

linda
2x

Dobrý den,take mam panicky strach ze zubare,nevite prosim nekdo o zubari,ktery by udelal osetreni pod narkozou? nejlepe kraj Liberecky.Moc dekuji [email protected]

Evik

no uplně pod narkozou to asi nedělej,pokud to opravdu je potřeba,nějakej važnej zakrok atd,zubař k vam nepřijde,vy sami ho vyhledate s bolesti,bude zanět pak jeto horši,vše se da zvladnout

Marek

Dobrý den,take mam panicky strach ze zubare,nevite prosim nekdo o zubari,ktery by udelal osetreni pod narkozou? Preferovany Zlinsky kraj. [email protected]

Majky

Dobrý den mám paničky strach že zubaře kde mi ošetří zuby pod narkózou preferují královéhradecký kraj děkuji [email protected]

Zdenka
2x

Dobrý den, neznáte prosím někdo zubaře či zubařku, která je ochotna provádět zákroky pod slabou anestezii? Četla jsem na internetu, že slabá stačí a že tolik nezatěžuje. Můj strach je natolik velký, že k zubaři jdu jen opravdu až trpím velkými bolestmi. Prosím poraďte Ostravsko, Olomoucko.

Zdenka

Prosím na [email protected]

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce