Inzerce

Strach ze SEXU !!

Můj přítel se semnou bojí spát.. jsme spolu už 4 měsíce.. ale on.. se bojí sexu.. ale nevím proč ??!! nechce mi to říct.. !! fakt nevím co stím mám dělat.. ale nechci o něj přijít.. Jinak.. on je ještě panic.. :o(.. Děkuju za radu .. !! :o)

Inzerce
Odpovědi
Antonio4 poděkování

Je mi 21, a jsem panic, mam taky strach ze sexu, nj, jsou takový lidi

Reagovatpoděkovatnahlásit

25. ledna 2008, 18:21:44

dr.benaway

Soudím, že v tomto případě by mohla pomoci přiměřená dávka alkoholu

10. února 2008, 05:28:10

johny4 poděkování

Mně táhne na 22, a taky mám strach ze sexu. Už víckrát jsem k němu měl příležitost, ale jak má dojít na věc, tak znervózním, nemůžu přestat myslet a nakonec vycouvám a radši usnu, protože se bojím že to stejně nevyjde. Jak vidím, tak je nás víc.

31. května 2009, 10:07:44

Balbutik

Ani jsme se nenadáli konce roku a už jsme si splnili první Vánoční přání. Založili jsme občanské sdružení s názvem Balbutik. Jeho oficiální webové stránky naleznete na stránce www.balbutik.cz a postupem času zde bude spoustu zajímavostí. Prvním lákadlem je online balbutický chat, který je již v provozu a slouží pouze pro registrované uživatele. Registrace je samozřejmě zdarma a provést ji můžete přímo na stránkách v levém sloupci (odkaz ) a následně jen vyplníte jméno, email a přezdívku. Poté vám na email přijde aktivační odkaz, kterým potvrdíte registraci.

3. prosince 2009, 11:51:23

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jste také dárcem krevní plazmy?
Zatím hlasovalo 42 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Zdenda (Prostata - Zbytnění prostaty) 10. srpna 2017, 09:19:32

Pepo, mám s prostatou velké problémy a to mi jěště zdaleka není 60. A na operaci zatím… Diskutovat

• Alex (zlomenina prstu) 12. srpna 2017, 13:50:29

Chcem sa spytat, ci uz mate prst v poriadku a prst plne ohybny? Diskutovat

• Pavel (Prošlé léky nepatří do koše, lékárny zajistí bezpečnou likvidaci ) 11. srpna 2017, 08:54:42

Upozorňuji na skutečnost, že některé lékárny odmítají převzít prošlé léky! Setkal… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.