Inzerce

Ustálení cukru je důležité!!

Ahojky lidičky nao cukrovka trápíhodně lidí jak starý tak maldý lidi a každý říká že se s tím nedá nic dělat je to pravda???Ale dá pokud si ovšem pícháte inzulin bohužel ten už si píchat budete ale i tak můžete ustálit kolísání cukru v Těle ale Ti co berou prášky se jich můžou v nejlepším případě zbavit jde o skvělé doplňky stravy české firmy které jsou přírodního charakteru zajímala jsem se o ně podrobněji a zjistila jsem, že opravdu fungují a tak je všem doporučuji pokud máte nějaké otázky napište mi prosím mailíka na Chalupovakatka@seznam.cz

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 174 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Aneta L. (Zrudnutí po sportu) 19. září 2018, 18:43:45

Ahojky, mám stejný problém, pár minut se hýbám a jsem řervená jak rajčátko :-) Není to… Diskutovat

• BB (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 20. září 2018, 15:43:55

Dobrý den Lenko, zažila jsem to teď s maminkou, u nás to pak šlo hrozně rychle, maminka… Diskutovat

• Klárka (Chci zhubnout) 20. září 2018, 22:09:43

Naďo zhubla jste a váhu si udržujete nebo nabrala jste po skončení programu něco? Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.