Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

boule u konečníku

Dobrý den mám problém na levé straně vnitřní půlky skoro hned u konečníku mi vyrostla boule která bolí a je velice nepříjemná nemůžu ani sedět. Má to něco společnýho s hemeroidy nebo je to něco jinýho. Je mi 21 let.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
ass
58x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

otok konečníku při vykonavaní potřeby
15x

D.den při vykonávání velké potřeby mám nateklý konečník který se potom zase zmenší polovina toho konečníku při potřebě uplně nabobtná koupil jsem si na to čipky proti hemeroidum zn Faktu ale beze změny neporadíte mi prosím jiný přípravek myslíte že jsou to hemeroidy ? moc děkuji za odpověd

M.L.
5x

Dobrý den, mám stejný problem. Povedlo se vám zjistit, o co se jedná a za ty dva roky to vyřešit? :)

Mija
4x

Dobrý den, mám stejný problém, vyřešili jste to nějak? Zabralo něco?

marek
17x

Před dvěma dny se mi objevila hned u konečníku Bulovka o velikosti hrasku. Je nebolestiva po zmáčknutí zní vyteklo trošku zředěné krve. prosím o radu

zzz
19x

Dobrý den, byla jsem na chirurgickém odstranění kožní řasy u konečníku (ne nikterak veliké) u proktologa. Jsem 4 den po zákroku, nicméně kolem konečníku se mi vytvořily takové "uzliny" kolem šití. Splasknou?? Konečník vypadá esteticky mnohem hůř než před zákrokem a stále dost bolí. V noci nemůžu ani spát. Děkuji za info!!

Kamila
4x

Dobrý den, jsem také po tomto zákroku druhý den. Zajímalo by mě, jestli otoky splaskly? Řeším ten samý bolestivý problém. Děkuji

Tera

Zdravím, jak se prosim Váš stav vyvijel? Jsem na tom uplne stejně a nevim co s tou bouli po operaci dělat 😔

Melinda
1x

Dobrý den mám to sami a strašně to bolí nemůžu jsi lehnout ani spát co by jsi tě mi doporučil děkuji

s
11x

Muž a jsem z jižních čech. Ta bolule má asi 5cm v průměru ale vidět tam žádná neni, jinak krev z konečníku mi teče asi od 14let.

s
4x

A taky bych se chtěl zeptat v čem spočívá ten chir. zákrok a jak dlouho trvá léčba.

ass
10x

Vážený pane S boule 5cm je dost velká, určité to chce chir. zákrok , zákrok je velmi jednoduchy podavá se lokál anestesii a provede incise a obsah boule což je srážená krev bude evakuován pak nutná kontrola cca do týdne si myslim budete fit a pak naplánovat rektoskop. vyšetření

recall
25x

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, mám podobný problém u konečníku se mi udělala malá boulička zhruba před třemi dny zatím to tak nebolí ale když sedím je to nepříjemné, krev mi neteče, myslíte že to mužou bejt hemeroidy?

Kateřina
2x

Dobrý den taky mám na konečníku boulí jak sedím a chodím bolí prosím vás nevíte co by to mohlo být ? Krev neteče . Děkuji vám.

Standa
23x

Dobrý den,také mám malou bobulku u konečníku na pravé straně má ale v průměru jen pár milimetrů ale je už znatělně cítit,všiml jsem si ji asi už před několika měsíci a řekl bych že se zvětšuje,ale nebolí,krev neteče,pravděpodobně to můžou být hemeroidy,naše rodina s nimi prý problémy měla,zajímalo by mě jak se to dá řešit a co stím a co to teda vůbec je,děkuji za odpověď. PS:Případné rady mi prosím pište na mail [email protected]

on
14x

dobrý den, chtel jsem se zeptat, jak se pozná rakovina varlat. Děkuji T

Martin
6x

dobry den,ja bych se chtěl zeptat..co to je když mam na penisu bouli a děla se tam další,prosím odpovězte děkuji

pat
14x

Dobrý den, je mi 15 let a udělalase mi před týdnem boule u konečníku o průměru 1cm a chci se zeptat jestli stačí masti a koupele nebo jestli je potřeba chir.zákroku děkuji za odpověd. Jinak veškeré rady bych prosil na mail [email protected].

tooky
11x

Ahoj, rád bych se podělil o svojí zkušenost. Předně - jedná se o názor laika, nejsem lékař. Bulku u konečníku jsem si zjistil při běžné hygieně a samozřejmě jsem se vylekal. Nic mě však nebolelo a nějakou dobu jsem návštěvu doktora odkládal, ale stav se jen zhoršoval a bulka se zvětšila asi na 1,5cm podélného tvaru. Jen občas jsem cítil pálení - "vlka". 1) Navštivil jsem praktického lékaře. V mém případě se jednalo o podráždnou žlázku (domnívám se, podle počtu příspěvků, že jde o častý jev - vlivem toho, že hodně lidí má sedavé zaměstnání) 2) Dostal jsem mastičku Ichtoxyl, kterou jsem si pravidelně okolí natíral. Opravdu záleží na pravidelnosti aplikování. Mastička sice zapáchá, ale je účinná. 3) Bulka zmizela. Určitě se nebojte a neodkládejte návštěvu lékaře. Zaráží mě, kolik lidí svůj problém neřeší. Myslím, že vliv také hraje, pokud máte doma či v práci koženou sedačku, popř. nevhodné oblečení, kdy se kůže zapaří.

Pan M.
26x

dobrý den,nedávno jsem měl problémy se střevy(průjem).bylo podezdření na salmonelu,ale naštěstí ji nemám.často jsem měl průjmy,každé 2-3 hodiny jsem byl na WC.když průjmy ustanuly,vytvořila se mi u konečníku malá boule.zezačátku nebolela ale teď, když se jí dotknu tak nebolí ale jak ji zmáčknu trochu tak už bolí. může to být hemeroid?diky

Tom

Přesně to samé se stalo mě a ano je to hemoroid

Pan L
24x

Dobrý den nedávno jse mi udělala boule u konečníku o půměru 1 cm když sedím je to nepřijemné a ta boulička ma takovou namodralou barvu, a boli když se jí dotknu tak by jse chtěl zeptat jestli to jsou hemeroidy nebo něco jiněho...? diky za odpověd

Marky
14x

Dobrý den, mám takoví problém, na konci páteře, přesněji mezi půlkami se mi udělala boule, pořád se to zvetšuje nemužu si ani pořádně sednout ani lehnout, když sedím v horké vodě ve vaně tak si tu bouli posouvám ze strany na stranu a ani to nebolí ale jakmile vilezu z vany boule stvrdne a zase to boli.. Je mi 18 let

strach
14x

Dobry den, asi cca před 3 roky jsme si všimla že mám v konečníku bouli...někdy byla větší někdy ani nešla cítit.Ale posledni dobou se mi zdá že je větší.Ale nebolí.Mám skoro pořád problémy s břichem(hlavně zácpa)Moje mamka a sotatní v rodině prý taky měli v děctví problemy pak i hemoroidy. Je mi 15.A mám docela strach co to je.Mamce se to stydím řict...tak bych byla ráda kdyby jste mi poradily co a jak.

čivava
10x

Při problémech mi lékař zjistil,že nejde o hemoroidy,ale o kožní řasu,která občas zduří a oteče a bolí a svědí.Funguje na to krém Imacort(není volně k dostání).Po několika aplikacích se vše rychle stáhne.Jinak používám po každém omytí řebříčkovou mast od dr.Popova.Imacort mě zachránil před chirurgickým odstraněním řasy.

niki
12x

dobry den.u konce pateře ze spodu se mi udělala boule přijde mi že ji mam přimo u pateře jako kdyby na ni nějak navazovala,udělalo se mi to už tak 3krat boleloto par dnu a zase to zmizelo jen ted mi kuže z venku jakoby praskla a když si to zmačknu vyteka mi z tama nějaka divna tekutina a potom jakoby sražena krev,už se to zase lepší prosím poradťe co s tím vubec si nevim rady a k doktorovi se mi s tim moc nechce

josef šídlo
7x

kde najdu odpověď?

Michaela
15x

dobry den.Mam bouli primo u konecniku velkou asi jak fazoli mam ji tam 2roky udala se mi hned po porodu zezacatku me bolela ale tet posledni 1rok a pul ne ale stale ji tam mam a s mim doktorem neni zadna rec tak se ani k nemu s tim nechce tak kdyby jste mi napsala oco muze jit a proc vlastne nemizi jestli vas muzu poprosit tak mi odpovezte na muj E-mail [email protected] Dekuji

petra
18x

dobry den .. vcera se mi udelala boulicka u konecniku o prumeru 1 cm .. krev mi z toho netece ale neni to zrovna prijemne napriklad pri sezeni to docela boli .. dnes jsem si koupila mast na hemeroidy FAKTU, ale nemuze to byt neco jineho nez hemeroidy mam navstivit lekare nebo to ustoupi samo? omlouvam se ale je mi 19 let a nic podobneho se mi jeste nestalo .. hemeroidy se u nas v rodine jiz vyskytovaly .. muze to byt dedicne? a dokdy to zhruba tak zmizi? dekuji!

Barbora
2x

Mám bulku jako fazoli u konečníku. Nekrvácí a skoro nebolí. Udělalo se to před 2dny Můžete poradit co to je.Děkuji. Odpověď prosím na [email protected]

Jean
1x

jestli je to píčtěl, tak je to chlamydie trachomatis :-)

petra
10x

dobry den .. vcera se mi udelala boulicka u konecniku o prumeru 1 cm .. krev mi z toho netece ale neni to zrovna prijemne napriklad pri sezeni to docela boli .. dnes jsem si koupila mast na hemeroidy FAKTU, ale nemuze to byt neco jineho nez hemeroidy mam navstivit lekare nebo to ustoupi samo? omlouvam se ale je mi 19 let a nic podobneho se mi jeste nestalo .. hemeroidy se u nas v rodine jiz vyskytovaly .. muze to byt dedicne? a dokdy to zhruba tak zmizi? dekuji!

karel
12x

dobrý den u řítního otvoru se mi udělala boulička,někdy když je hodně natekla a nemužu se jí ani dotknout,praskne a vyteká z ní hnis a tekutina.Můžete mi poradit děkuji.Karel [email protected]

rada
2x

me se udelalo to same a byla to cysta s abscesem. Je nutne zajit nejdriv k obvodnimu lekari, ten na to koukne a pokud budete mit to co ja, poslou vas na chirurgii. me to vyrizli pri uplne narkoze.

Míša
8x

Dobrý den, před dvěma dny se mi udělala malá bulka u řitního otvoru. Není nijak bolestivá, jen při zmáčknutí, spíš jde o nepříjemný pocit. Po čtení jiných příspěvků se zdá, že nejlepší bude zajít k lékaři. Chtěla bych se však zeptat, k jakému? Nejprve ke svému obvodnímu? Nebo je možný i případně gynekolog? Moc děkuju za odpověď. Hezký den. M.

Pavel Helešic
8x

Mám bulku jako fazoli na jednom konci je červená skrvrna jako sražená krev. Tedkom to trochu krvací.Udělalo se to před 2dny Můžete poradit co to je.Děkuji Pavel.

Andy
1x

Dobry den, je mi 16 a asi pred dvemi tydny se mi obevila bulka vedle konecniku, neni nijak zbarvena, boli jen trochu a to pri zmacknuti, neni pohybliva , nic z ni netece a mam pocit ze se trochu zvetsila, navite co by to mohlo byt? dekuji prosim odpovrdi na [email protected]

Veronika

Dobry den,omlouvam se,ale detska otazka: jaka je "spravna" barva kuze kolem ritniho otvoru?zadne zdravotni potize nemam,filmy po 22h. nesleduji,tak nevim,jestli je normalni,je-li tati oblast +oblast hraze tmaveseda.. predem dekuji.

Denisa
1x

Dobrý den, asi před týdnem se mi udělala boulička jakoby na kosti kostrční. Myslela jsem si, že je to z dlouhého sezení při cestování autobusem a po chvilce zmizí. Teď jsem ale už zoufalá. Bolest se stále zhoršuje, je to zarudlý a hrozně horký. Nemůžu už skoro ani stát. Mám strach, aby to nebyly hemeroidy, ale podle toho co jsem četla by to vypadalo asi jinak. Prosím poraďte mi, co mám dělat, nebo co by to mohlo být. K lékaři se mi s tím vážně nechce. Děkuji moc

Petr
4x

Dobrý den, i já se dost dlouho trápím s podobným problémem. U konečníku na levé straně se mi asi víc jak před třemi lety objevil píštěl dle diagnostiky lékaře, bez neprokázané komunikace. Jenže ona prokázaná je. Zjevně je spojení někde těsně nad svěračem. Od píštěle se zjevně dá nahmatat kanálek, který pravděpodobně píštěl zásobuje výtokovými tekutinami se směsicí krve nebo čistou krví. Píštěl v horkých sedacích koupelích pravidelně vymývám a tlakem na obsah se snažím píštěl vyprázdnit. Obsah vyjde zpravidla udržovanou vnější prasklinou ve stěně píštěle do vody, nebo část obsahu pronikne ke svěrači. Někdy se vnější stěna píštěle uzavře a obsah jde stěží vyprázdnit. Pak musím asi dva dny počkat, až obsah v píštěli zmohutní a boule se zvětší. Pak opět v horké lázni tlakem na obsah obnovím opětným prasknutím uzavřený vnější průchod ve stěně a obsah se do vody vyprázdní. Průchod v komunikaci se však zjevně neuzavírá. Kdysi mi lékař řekl. Že na operaci to nevidí, že se to dost špatně hojí a že mám být trpělivý a dodržovat zvýšenou hygienu. Do toho přišlo stěhování a jiné životní problémy, které mi neumožnily věc zásadně řešit. Jaký postup mi doporučujete. Je mi 54 let a dost dlouho jsem po přestěhování hledal práci a jistě víte jaká je dnes situace se zaměstnavateli, cítím se být v časové a finanční pasti. Předem děkuji za jakoukoli vaši radu. Vaše rady pište prosím na [email protected]

Dědek

Petr, je tob asi příznak chlamydie tracheomatis, dej si udělat test neg. výsledek musí být 0,9

Ondra
1x

To tady nikdo neodpovídá?

IVKA

NO MNĚ SE TAKY UDELALA BOULIČKA KOLEM KONEČNÍKU,NENI BOLESTIVA,JEN KDYZ SE JI DOTKNU,CO MAM DELAT?JA JSEM UZ MYSLELA ZE TO JE NEJAKY NADOR.PROSIM O RADU,BYL BY VYŘESEN ASPON JEDEN MUJ ZDRAVOTNÍ PŘÍPAD,DEKUJI MOC,

Terka
3x

Dobrý den. Udělala si mi taková bulka na konečníku. Nevím co by to mohlo být ,prosím o radu. Děkuji

majka
4x

ahoj Teri,taky se mi udělala bulka na konečníku,tak jsem šla pro jistotu na gyndu a při gyn.prohlídce jsem to řekla doktorovi,tak na to koukl a říkal,že je to obyčejný hemeroid ale taky mě mrška potrápil.Chce to držet v čistotě a mazat mastí na hemeroidy.Tak za 3 dny zmizel a byl klid.Ale i ted čas od času dá o sobě vědět,někdy je nepříjemný víc někdy mín.Ale už sem si zvykla. Tak neboj,určo budeš mít to samý. Ale pro jistotu si raději taky hupsni k doktorovi. Ahoj,zdraví Majka.

Johny

Zkus Anální sex, ten to vylečí zaručeně :D Né promin hloupá sranda..

Týna

DObrý den udělala se mi boulička na levý straně u močovýho mechyře bojím se že to bude nádor nevíte co by to mohlo být 18let

Dědek

to co popisujete je chlamydie trachomatis ( píštěl ) a Týna napiš kde přesně je boulička

Ajka
1x

V lednu jsem měla problém se stolici. Nemohla jsem na velkou, slo to těžce a tekla mi vždy krev. Bolesti jak něco. U ritního otvoru mám takovou malou bouličku. Tekla mi z ní trochu krev. Změnila jsem stravu, teda více vlákniny a mám méne stresu, tak už to jde na wc dobre. Žádné bolesti a žádná krev, díky bohu. Mohli to být hemeroidy? Ted je to zatím v poradku, děkuji

Dědek
1x

!

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce