Inzerce

boule u konečníku

Dobrý den mám problém na levé straně vnitřní půlky skoro hned u konečníku mi vyrostla boule která bolí a je velice nepříjemná nemůžu ani sedět. Má to něco společnýho s hemeroidy nebo je to něco jinýho. Je mi 21 let.

Inzerce
Odpovědi
Kat2 poděkování

Dobrý den, chtěla bych ás požádat o radu... Je mi 16. U konečníku se mi zprvu uděla taková boule. Nejde vymáčknou a bolí... Není přímo u konečníku, ale mezi konečníkem a vagínou... Teď se mi na druhé straně udělala úplně ta samá boule. Obě hodně bolí na dotek... Je mi trapné to někomu říkat.. Ještě se se mi udělala boulička, ale vnitřní, v tříslech a ta taky bolí... Nevím co mám dělat! Prosím pomocte! :/

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. srpna 2013, 13:21:05

olivenius

Ahoj, mal som nieco podobne, zrejme ide o tzv. perianalny absces (nieco ako vytazka pod kozou), odporucam ist co najskor na chirurgiu, cim neskor pojdes, tym viac bude zakrok boliet, nakolko od isteho stadia pri tomto type zapalu nezabera anasteza (umrtvenie) koze...

9. srpna 2013, 22:16:45

Kat

PS: jsem panna, takže jsem se nemohla nakazit od nikoho... Možná tak jsem se koupala v jezeře, ale pochybuji, že bych se tam nakazila...

4. srpna 2013, 13:23:57

Dědek1 poděkování

většinou mám stop, musíte psát email a nebát se jít za doktorem

8. srpna 2013, 15:30:17

michal

Je mi 15 a asi před půl rokem jsem měl nad řitním otvorem bouli která bolele a nemohl jsem moc sedět ale za týden to přešlo. Tak jsem to nechal být. Boule tam ale zůstala a je tam pořád. Má průměr asi 3 cm. Při sezení to nijak nevadí. Tak jsem se chtěl zeptat jestli je nutné s tím jít k lékaři? Nebo jestli to ničemu nevadí?

9. října 2013, 15:58:58

Pavla

Dobry den mam pritele a tomu se udelala boule u konecniku,ale vypada to spis jako kdyby mu zadek lezl ven nebo nevim jak to mam rict ale neboli ho to. A obas ma problemy jako ze jde na ujelkou a normalne se pak utre ale kdyz jde na wc treba po 2h tak se ure a ma tam zase spinavy. Prosim poradte.

8. prosince 2013, 21:33:20

Jana

Dobrý den, je mi 14 let a mám strach o svoji matku..Je jí 50 let a u těsně u konečníku má cca 3 cm bouli, prý jí to svědí a neví co s tím, prosím o radu, mám o ní opravdu velký strach..

29. dubna 2014, 14:28:35

Lada1 poděkování

Dobrý den mužu se prosím na neco zeptat? Kámoška mne psala dneska že se jí na zadečku primo u konečníku udelala malá boulicka ale prý jí to neboli a je to velký 1 cm myslíte že to samo smiží ? Dekuju za vaší odpoved Jungova Lada

19. června 2014, 20:51:48

misa1 poděkování

Dobry den sem ve 36 tydnu tehotenctvi a z konecniku mi vede mala bulka jde zmacknout a neboli pri vykonani potreby mam trochu krev na toaletaku pri chuzi ji citim mam strach co to je stydim se skymkoli otom mluvit prosim proradte mi dekuji misa

30. září 2014, 18:32:48

Michal

Dobrý den Mám ten sám problém na levé straně konečníku mám 1cm bulku a průjem ve kterým se objevuje krev.pokud možno poradit na email struzi@email.cz děkuji

15. listopadu 2015, 20:58:59

Marie Loutková

já si myslím, že by bylo dobré navštívit lékaře s tím není taková sranda ještě pokavad ti z toho třeba teče krev :/

5. dubna 2017, 12:35:39

Martina

Dobry den mam podobny problem jako ten uplne prvni clovek co vam napsal jsem po cisaraku a jeste to neni 6nedel je to tvrdy a mam nateklou I vaginu ale pouze tu jednu stranu a pred tim sem prestsls krvacet na par dni a tekl ze me takovej hnis ale hodne mi toho teklo a ted uz zase krvacim moc to boli nemuzu ani sedet I pri chuzi to moc boli a tsky sem mela sex v sestinedeli

1. října 2017, 18:19:27

zůza

Dobrý den byla jsem před 4 dny na operaci chronické fisury která byla bolestivá a i dost viditelná proto a i z estetického a hygienickeho důvodu jsem musela operaci podstoupit . 2 dny v nemocnici jsem měla sice bolesti ale otvor vypadal jak by měl bez kůže navíc a bez velkých komplikací. Pod 2 dnech jsem byla propuštěna z nemocnice ale ještě ten den přišla nečekaná komplikace. Od lékaře mi bylo sděleno jen že se jedná o pozdní otok. Nebylo mi vysvětleno proč se otok udělal až pár dní po operaci a jak dlouho bude trvat než tak moc viditelný otok zmizí a zda nebude problém s kůží co je teď kvůli otoku tak natáhlá. Mám strach že výsledek operace bude špatný a esteticky to bude jako před tím. Moc Vám děkuji aspoň za nejakou radu a odpověd

17. září 2018, 13:26:36

12
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Chodíte na pravidelnou prohlídku k očnímu lékaři?
Zatím hlasovalo 429 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Kristian (Rivotril) 12. prosince 2018, 04:33:23

Jožko klobúk dole.,Ja som už tu písa,začal som s 0,5mg a vypracoval som sa na 3-4mg… Diskutovat

• Jana (operace krční páteře) 12. prosince 2018, 06:15:43

Dobrý den , mám hernii disku c 6/7 mediálně a paramedialně mám jít na operaci předním… Diskutovat

• Danula Opletalova (Jojo efekt) 12. prosince 2018, 09:41:46

Mám po hubnutí velké strie a celulitidu, pomáhá vám cvičení? Neznáte nějaké zajímavé… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.