Inzerce

Atopický ekzém a homeopatie - máte zkušenosti?

Prosím napište, kdo máte zkušenosti s nějakým homeopatem, který by uměl vyléčit atopický ekzém úplně malému miminu. Prosím moc na mail prateta@seznam.cz, děkuji.

Inzerce
Odpovědi
5hannah

Dobrý den. Mám osmi letého syna. Od narození trpí atopickým ekzémem. Vyzkoušeli jsme snad všechno. Jediné co mu na chvíli zabralo byly masti s obsahem kortikoidů. Ale zase mu to vyvolalo vyvolalo jiné problémy - např. náběh na astma. Vyzkoušeli jsme spoustu produktů za spoustu peněz. Spolehlivě mu pomohl vžy alespoň na chvíli pobyt u moře. Letos v únoru mi známá nabídla produkty české výroby, čistě přírodní, bylinné. Protože moje zkušenosti s podobnými výrobky nebyly dobré, byla jsem dost skeptická. Ale po nějaké době mě přemluvila ať to vyzkoušíme. Začali jsme podávat pravidelně olejíček a kapičky na pročištění organismu a mazat balsamem. Asi po14-ti dnech došlo k mírnému zhoršení, ale to dojde vždy. Ale tentokrát jsme to zvládli bez kortikoidů. Asi po měsíci najednou začal být lepší. Někdy úplně, někdy měl jen malá ložiska. Dnes - asi po 3 měsících pravidelného užívání je téměř bez ekzému. Natolik mě to nadchlo, že jsem začala s firmou spolupracovat jako nezávislý distributor. Pokud se budete chtít dozvědět víc , neváhejte mě kontaktovat. Ráda pomůžu. meil: 5hannah@seznam.cz Hana Hadincová - nezávislý distributor OKG reg. číslo 03-000494

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. června 2009, 12:09:40

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 145 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Bumla (ElektroMyoGrafie neboli EMG) 19. září 2017, 16:02:27

Ženský hysterický !! EMG-ElektroMyoGrafie je bezbolestná. V případě jehlové metody je… Diskutovat

• malina (vypadávání vlasů) 25. září 2017, 10:25:45

andrejka: celkem pomáhá, jen je třeba vybrat kvalitu a ne nějaké "šunty"  Diskutovat

• Alžběta (Prsa) 19. září 2017, 20:31:47

Hlavně chci někoho opravdu dobrého, jestli to bude Praha nebo Brno to je mi celkem jedno ráda… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.