Inzerce

Atopický ekzém a homeopatie - máte zkušenosti?

Prosím napište, kdo máte zkušenosti s nějakým homeopatem, který by uměl vyléčit atopický ekzém úplně malému miminu. Prosím moc na mail prateta@seznam.cz, děkuji.

Inzerce
Odpovědi
5hannah

Dobrý den. Mám osmi letého syna. Od narození trpí atopickým ekzémem. Vyzkoušeli jsme snad všechno. Jediné co mu na chvíli zabralo byly masti s obsahem kortikoidů. Ale zase mu to vyvolalo vyvolalo jiné problémy - např. náběh na astma. Vyzkoušeli jsme spoustu produktů za spoustu peněz. Spolehlivě mu pomohl vžy alespoň na chvíli pobyt u moře. Letos v únoru mi známá nabídla produkty české výroby, čistě přírodní, bylinné. Protože moje zkušenosti s podobnými výrobky nebyly dobré, byla jsem dost skeptická. Ale po nějaké době mě přemluvila ať to vyzkoušíme. Začali jsme podávat pravidelně olejíček a kapičky na pročištění organismu a mazat balsamem. Asi po14-ti dnech došlo k mírnému zhoršení, ale to dojde vždy. Ale tentokrát jsme to zvládli bez kortikoidů. Asi po měsíci najednou začal být lepší. Někdy úplně, někdy měl jen malá ložiska. Dnes - asi po 3 měsících pravidelného užívání je téměř bez ekzému. Natolik mě to nadchlo, že jsem začala s firmou spolupracovat jako nezávislý distributor. Pokud se budete chtít dozvědět víc , neváhejte mě kontaktovat. Ráda pomůžu. meil: 5hannah@seznam.cz Hana Hadincová - nezávislý distributor OKG reg. číslo 03-000494

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. června 2009, 12:09:40

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 96 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:13:38

RIMA? Co to je? Neznám.... Diskutovat

• Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 6. prosince 2016, 09:33:24

A jak se jich člověk může zbavit? Diskutovat

• YXCV (schizofrenie a lék Abilify) 4. prosince 2016, 20:08:02

Zdravim, beru abilify asi pul roku 30mg denne,plus do toho rano haloperidol 1,5 mg. Mam hlasy, Jsem… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.