Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Kýla a co s ní

Bolest a nepohodlí, které kýla způsobuje, mohou zasahovat do vašich každodenních činností a bránit vám tak žít naplno a bez jakýchkoli omezení. Nemusí tomu tak ale být. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
draasal
1x

6. 1. 2005 12:49 - OSTRAVA Před soud předstoupil zkušený 57letý chirurg a zástupce primáře chirurgického oddělení Městské nemocnice Ostrava Václav Klimeš spolu s lékaři Jiřím Pitříkem a Janem Glogerem, kteří již pracují v jiných nemocnicích. Pacient Jiří Platzek přišel do nemocnice na plánovanou operaci břišní kýly 5. června 2002. Operace proběhla bez problémů, v průběhu hospitalizace, 8. června ráno ale začal silně zvracet. "Při zhoršení zdravotního stavu nepátrali po příčině, nezavedli pacientovi žaludeční sondu a neposkytli infuzi, v důsledku čehož nepoznali příčinu a neprovedli reoperaci," tvrdí státní zástupce. V důsledku toho se podle něj pacientovi zablokovala střeva a následkem pak byla zástava dýchání a úmrtí. Lékaři však tvrdí, že udělali vše, co bylo v jejich silách. "Smrti pacienta jsem nemohl v žádném případě zabránit, i když každé úmrtí se mne samozřejmě jako lékaře dotýká," tvrdí Klimeš. Ostatní lékaři před policisty do protokolu vypovídali podobně, u soudu ale výpověď odmítli. S novináři se nechtěli bavit. Pozůstalí chtějí dva milióny

Lukáš Vlosinský

Zdravím, chci se zeptat mám bulku velkou asi 1cm v levém i v pravém podbříšku. Vůbec mě nijak neomezuje. Zkoušel jsem si lehnout a zatlačit obě bulky ale nejdou vůbec zatlačit. je to nebo není kýla? Děkuji

Rimmer
1x

Skvělý článek, který ale vůbec neříká co s kýlou i když to název naznačuje. Mám teď podezření, že jsem si kýlu přivodil. Nevím, jestli v klídku zevlit nebo jít honem k lékaři. Jestli k lékaři obvodnímu nebo ho rovnou přeskočit a jít někam na chirurgii. TO možná zajímá lidi, co si čtou článek"kýla a co s ní"...

Milan

Jsem 5 dnů po operaci pupecni kýly a dostal jsem břišní pas.mohu si jej sundat na myti?zapomněl jsem se zeptat při propuštění.dekuji

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce