Inzerce

Zlomená klíční kost

Hojda, taky se musím přidat do tohot kroužku, před rokem a půl jsem měl zlomenou pravou klíční kost-mohu říct, že jsem se v tu chvíli nemohl hnout jaká to byla bolest, dostal jsem popruhy, za 4 týdny šly dolů a během dvou týdnů jsem byl už zase v plném sporotvním vytížení. No a před 14 dny jsem si zlomil tu samou kost jen asi o 2 cm vedle, ale mohu říci, e tentokrát to tolik nebolí a mám ruku i více pohyblivou. I ted mám popruhy a mohu říci že je budu už sundávat, páč necítím žádnou bolest, jen budu hlídat,aby nedošlo k nějakému kontaktu ve sportu.Proto asi hodně záleží v kterém místě se zlomí. Tak přeju málo úrazů!!

Inzerce
Odpovědi
pat

Potrebuji vedet, kdy tak muzu zacit opet posilovat po uraze! :( poradi mi nekdo prosim? konec operace jsem mel 25,9,2011

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. listopadu 2011, 16:24:13

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 199 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • BB (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 21. září 2018, 20:11:55

Dobrý večer Lenko, To je dobře, že se připravujete. Určitě bych vám doporučila půjčit… Diskutovat

• Irena (Desatero pro zdravé klouby) 23. září 2018, 20:26:10

Dobrý den, aktivně sportuji a potřebovala bych poradit nějaký přípravek pro posílení… Diskutovat

• Jarka (Operace očních víček) 23. září 2018, 18:41:52

Dobrý den Denyso, nevíte prosímvás jaké veškeré zákroky plastické je možné si nechat u… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.