Inzerce

erkce

Dobrý den tak já mám problém ani ne s takovou erekcí i sex je v pohodě jen partnerka si stěžuje že u jiných chlapů když věděli že bude nasledovat sex tak se jim automaticky postavil mi se to nestává tak nevím jesli je normální při pomyšlení na soulož aby se mi ztopořil aniž bych mu nějak pomáhal.

Inzerce
Odpovědi
Vašek1 poděkování

No v podstatě neonanuj delší dobu a bude to dobrý, nebo zkus Osculin a ten tě postaví do latě ;-), osobní zkušenost Výborná http://www.osculin.cz/

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. února 2011, 23:04:41

Zdeněk

Mě do latě postavil Clavin gold ;-)

23. dubna 2013, 15:02:28

Tonda

Hele kup si vakuovou pumpu. nemůžu si ju vynachválit

13. února 2017, 13:58:08

Lada

Vazne je to takova pecka ta pumpa?

13. února 2017, 14:13:17

Tonda

Jasný já si ju koupil minulý rok na zpestření sexu a nemůžu si ju vynachválit.Pořádně stojí.

13. února 2017, 14:17:04

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 105 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petra (padání vlasů) 21. dubna 2017, 17:37:02

Ahoj chci se zeptat mám hodně jemné vlasy a moc jich taky nemám,potřebovala bych nějakou… Diskutovat

• jaruš (pálení konečníku) 20. dubna 2017, 09:19:53

Zdravím, nejspíš to budou hemeroidy....zavčasu doporučuju v lékárně koupit hemostop.… Diskutovat

• Ella (Chci zhubnout) 21. dubna 2017, 10:46:23

Ahoj, tak v tom balíčku je: Základní diagnostika na přístroji Tanita, Jednorázová… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.