Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Krevní tlak a tep

Dobrý den, mám dotaz na moji maminku (64 let). Naměřili jsme tlak 150/80 a tep 121. Alkohol nepije, ale nedodržuje příliš dobrou životosprávu. Určitý pohyb má. Mám pocit, že její hodnoty nejsou zcela v pořádku. Samozřejmě ji budu i nadále sledovat. Neznám však přesně normy zdraví. Měla by navštívit lékaře? Děkuji Vám. Jitka

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
milada
11x

Můžu doporučit produkt na rostlinné bázi, který harmonizuje krevní tlak. Nemá žádné vedlejší účinky, jsou jenom samé dobré zprávy. Více info:[email protected]

Lumír BULA
13x

Mám přes rok kardiostimulátor a stále se mi udržovál tep 65 pulzů.Poslední dobou ale někdy se bez přičiny zvýší až na 120 aniž bych měl nějaké potíže.Příjdu na to jenom proto,že si měřím domácím tlakoměrem tlak a pulz.Je nás více s tímto problémem?

mmiisimi
10x

ahoj je mi 18.a mam take takovy problem...nikdy jsem na tlak nebo jine..netrpela,uz od mala jsem byla vzdy zdrava...ale uz rok me trapi tenhle problem...nejdrive sem trpela tzv..uzkozti(tlak v hlave,zvyseni tlaku,a vnitrni strach)doktori mi ale rekli ze je to z nervu a ze stresu...casem to odeznelo...ale porad me trapi ten tlak,ktery se mi zvysi zniceho nic...ze mam puls az 120..a to treba lezim a koukam na televizi...jsem z toho zoufala,a nevim co mam uz delat..vzdy kdyz to mam,myslim hned na nejhorsi...vite tom vsem neco vic??prosim kdyztak mi napiste...mmiisimi.je to moje prezdivka..dekuji

Janinka
10x

Ahojky mmiisimi, mám úplně stejný problém, jsem sice o rok starší, ale to co tady popisuješ se skoro neliší od mého případu.:( Všechno zaalo tím, že se mi stala na volejbale taková nehoda, že jsem vyskočila na síti a pak se mi tak šíleně zrychlil tep, že mě radši odvezla záchranka, jenže nic nezjistili, běhala jsem po vyšetřních a nic..:( Od té doby mám ten tep takový divný.. Po ránu rychlejší, pak se to ve škole při hodinách srovná, ale když mám jít po schodech, tak se zase zvýší.. přitom chodím plavat a na pilates a nic.. a mám vyjít schody a připadám si jak těkej kardiak.. předtím jdem měla ještě takové stavy, že jsem se trošk motala.. mám trošku problémy se zádama, neustále mi v nich lupe, ale všichni mi pořád říkají, že to nic není, že to mám z nervů a tak.. jenže mně se to nelíbí..:( Nevíte někdo, co máme dělat..?:(

Joža
15x

mám trvale zvýšený srdeční tep 86 - 90.Je mi 73 let a léčím se na řadu nemocí,mj.zvýšený srdeční tlak. Co mám k tomu tepu podniknout?

Jožin
10x

Je mi 73 let a mimo zvýšený krevní tlak, který si dlouhodobě léčím mám problém s kolísajícím krevním pulsem v rozpětí 80 až 100 tepů/min.Můžete mi poradit, zda je puls úměrný mému věku či jak dosáhnout jeho zlepšení. Děkuji.

zdena
7x

Mám vyší tep

Zdena
9x

Je mi 56 tlak mívám 130/90 nebo i 135/85 tep mám vyší 90 až 100

paris
10x

Ahojky je mi 28 a trpěla jsem fobií a teďka mám pořád takový tep někdy je to lepší někdy horší ale jediná rada je soustředit se jen na důležité věci a nevšímat si toho jinak by se z toho člověk zcvoknul papa hodně trpělivosti jsou to jen nervičky...............

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce