Inzerce

Slovak (chce) daruje krv v CZ

Dobry den Chcel som ist darovat krv a kedze studujem v Brne, tak reku pojdem v Brne darovat. Nasiel som, ze sa musim na to objednavat, ze si treba zavolat. Volal som do Bohunic(Brno) a tam mi povedali, ze ak chcem, tak len ak si zaplatim za to. Je to pravda, alebo len niekto nieco nevie a ma vediet. Ako mi je jedno, kde budem darovat, ale ak si mam za to aj platit, tak to radcsej doma, kedze to robim dobrovolne a este aj davam "kus" seba.

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měli jste někdy potíže s nespavostí?
Zatím hlasovalo 282 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • lenka (Problém s nadměrným pocením v podpaží) 21. března 2017, 14:28:45

Já doporučuji vyzkoušet antiperspirant sweatstop aloe vera forte, už jej používám několik… Diskutovat

• Viktorie Majácová (Chronická rýma/ráno+ucpávání 1 dírky+suchá nos.sliznice) 24. března 2017, 19:46:29

Dobry vecer Viktorie. Ja se taktez snazim vyvarovat veskerym lekum, ale nekdy tomu ohuzel zabranit… Diskutovat

• velvetka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 22. března 2017, 10:00:28

ted po 8 letech se mi depka veatila a v plné parádě, takže jedu zase odznovu, neurol a citalon,… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.