Inzerce

Tetovani

Dobry den,chtela bych se zeptat,jestli kdyz mam tetovani mohu darovat krev? A nevite,jak je to s tetovanim u zachranaru?Mohou jej mit?Dekuji mockrat za odpoved...

Inzerce
Odpovědi
martina

Při dárcovství nevadí tetováni starší jako 6 měsíců Jak je to u záchranářu fakt nevím, ale nevidím důvod, proč by to vadilo

Reagovatpoděkovatnahlásit

18. února 2008, 18:16:49

marketap

Zdravim, take chodim darovat a proto jsem premyslela o docasnym tetovanim, nasla jsem stranku www.goldskin.cz, tam maji super ceny a hlavne se to da smyt a nemusim mit starosti zda muzu darovat ci ne.. :)

Reagovatpoděkovatnahlásit

27. srpna 2015, 15:51:14

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 39 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Honza H. (Endoskopická retrográdní cholangiopankreatografie, ERCP) 15. listopadu 2017, 10:58:40

Dobry den. Byl jsem vcera na ERCP v Pardubicich. Z vykonu si pamatuji jen ze mi dali nahubek do ust… Diskutovat

• Katka (vypadávání vlasů) 21. listopadu 2017, 14:26:09

Mě proti padání vlasů pomohl forcapil.cz . Koupila jsem si kůru na 3 měsíce a stačilo… Diskutovat

• Kristýna (Bolesti hlavy) 15. listopadu 2017, 17:29:05

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Mám intenzivní bolesti hlavy už přes 2 týdny a ne a ne… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.