Inzerce

Aspartam - pro a proti

Aspartam (E 951, NutraSweet) je syntetické sladidlo a látka zvýrazňující aroma. Byl objeven náhodně při vývoji léku na žaludeční vředy a v přírodě se přirozeně nevyskytuje. Aspartam byl původně považován za dokonalé umělé sladidlo a výrazně přispěl k rozmachu průmyslu nízkokalorických potravin. [ více ]

Inzerce
Odpovědi
dopa3 poděkování

zajímavě zpracovaný článek , ale je v něm několik zavádějících nepřesností. doporučuji seznámit se s odborně velice dobře zpracovaným článkem na http://galenus.cz/aspartam.php.

Reagovatpoděkovatnahlásit

25. října 2011, 17:38:15

roro

Já také doporučuji celkem ucelenou a pělně sepsnou historii aspartamu tady: http://surfuji.cz/jak-se-stal-aspartam-legalnim-sokujici-pribeh/

1. června 2013, 15:38:56

jeden z mnoha

Rozumný člověk nemůže bez vědomí že páchá zlo na svém zdraví konzumovat Aspartam. Aspartam byl dlouhá léta na seznamu bojových chemických látek. Jak se dostal do schválených potravin pro širokou veřejnost? A proč?

21. prosince 2014, 18:25:29

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Co děláte, když vás začnou bolet záda?
Zatím hlasovalo 43 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petra (Jak to všechno začalo?) 16. října 2018, 22:19:41

Prosím mohla byste se mi ozvat na email: pjed@seznam.cz Naší dceři byl diagnostikován gliom… Diskutovat

• Pavel (Poraďte se s lékařem online!) 14. října 2018, 19:21:49

Dobrý den, Jednou jsem v restauraci pojedl oběd (nebyl pikantní prostě klasiku co jím často… Diskutovat

• Petra (Rivotril) 13. října 2018, 19:36:52

Jožko, ten neurol bereš třikrát denně 0,125mg? A funguje to a pomáhá Ti tato dávka v… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.