Inzerce

mízní uzliny

Dobrý den, již přes půl roku mám zduřené uzliny v podpaží. Objevuje se to nepravidelně. Někdy 14dní nic a pak se znovu objeví. Většinou v levém podpaží. Asi 2 x jsem cítila tyto boule i v tříslech. Byla jsem již na sonu, dělali mi různé testy - na gynekologii. Ženská lékařka vyloučila všechny příčiny, které se týkají gynekologických problémů. Žádné další projevy, pravidelně se objevující v souvislosti se zvětšením uzlin nepozoruji. NEvím na jakého lékaře se mám obrátit nyní? Prosím kdybyste mi poradili, byla bych velmi ráda. Děkuji

Inzerce
Odpovědi
Veronika16 poděkování

Dobrý den, před rokem a půl jsem byla na sono a mamologickém vyšetření, protože se mi zduřila uzlina v podpaží. Všechno bylo dobré, pan doktor říkal, že neví, co se mi nelíbí, že žádnou uzlinu nenahmatal. A zduřelá uzlina v podpaží pro něj byla usazeným tukem. Tak jsem pochopila, nevím jestli správně, že uzlina v podpaží s vyšetřením prsu nesouvisí. Teď po roce mě tato uzlina začala pobolívat a posledních 14 dní mě bolí denně i levá část hrudníku. Mohli byste mi prosím, poradit, ke trému lékaři mám jít. Děkuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. srpna 2009, 11:10:02

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce https://www.musimcasto.cz/?utm_source=banner&utm_content=ordinace.cz
Anketa
Poskytoval/-a jste někdy první pomoc u epileptického záchvatu?
Zatím hlasovalo 165 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • iva (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 22. února 2017, 10:38:03

Sice reaguji asi pozdě ale mám zřejmě také panickou ataku ,mám nechut ,vstat nekam jit smat… Diskutovat

• Matt Costa (Růst vousů) 25. února 2017, 16:30:49

Kámo jedině oholit. Já se od 8. třídy holím, protože mi to začalo růst a docela FAST. :-) Diskutovat

• Jean (Zadní rýma) 22. února 2017, 20:59:11

léčit chlamydie Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.