Inzerce

mízní uzliny

Dobrý den, již přes půl roku mám zduřené uzliny v podpaží. Objevuje se to nepravidelně. Někdy 14dní nic a pak se znovu objeví. Většinou v levém podpaží. Asi 2 x jsem cítila tyto boule i v tříslech. Byla jsem již na sonu, dělali mi různé testy - na gynekologii. Ženská lékařka vyloučila všechny příčiny, které se týkají gynekologických problémů. Žádné další projevy, pravidelně se objevující v souvislosti se zvětšením uzlin nepozoruji. NEvím na jakého lékaře se mám obrátit nyní? Prosím kdybyste mi poradili, byla bych velmi ráda. Děkuji

Inzerce
Odpovědi
Veronika16 poděkování

Dobrý den, před rokem a půl jsem byla na sono a mamologickém vyšetření, protože se mi zduřila uzlina v podpaží. Všechno bylo dobré, pan doktor říkal, že neví, co se mi nelíbí, že žádnou uzlinu nenahmatal. A zduřelá uzlina v podpaží pro něj byla usazeným tukem. Tak jsem pochopila, nevím jestli správně, že uzlina v podpaží s vyšetřením prsu nesouvisí. Teď po roce mě tato uzlina začala pobolívat a posledních 14 dní mě bolí denně i levá část hrudníku. Mohli byste mi prosím, poradit, ke trému lékaři mám jít. Děkuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. srpna 2009, 11:10:02

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 46 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 04:33:53

Ahoj Nika: to je správné, příčina nemocí se AD neléčí a antikoncepce je také k… Diskutovat

• Jean (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 29. listopadu 2016, 22:39:00

AD neléčí příčinu nemoci, je jasné, že po čase se zdravotní stav zhorší, AD se… Diskutovat

• Dagie (Chronická zácpa) 2. prosince 2016, 20:56:21

A proč tedy nenapíšeš svou mailovou adresu, nebo telefon? Můj muž má také tyto potíže a… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.