Inzerce

SUSTANON 250

Dobrý den. Léčím se a po aplikaci první injekce Sustanonu jsem měl v místě vpichu asi týden silné bolest. Horší však je, že sexuální chuť a hlavně erekce u mne skoro až úplně vymizely. Už 14 dní se doma stýdím za sebe. Před aplikací to aspoň trochu "stálol". Napište mi, prosím, zda je to normální a bude se to postupně lepšit a nebo rychle opět k lékaři. Děkuji

Inzerce
Odpovědi
Merlin

Brci davam si sustan 2x tydne do zadku, mam za sebou prvni tyden a mam co chvili zvysennou teplotu a prdel jako bych dostal mega koňara, celkem blbe se s tou bolesti cvici, nejhuře dřepy, spravi se to ? Vydrzim hodne Ale celkem silne kafe no, zkusim si ten zadek. Necim mazat, celkem mi natekl...

Reagovatpoděkovatnahlásit

16. dubna 2016, 21:21:55

burt

Prosim..po čem "zdrave" a dobře zhubnu..??

6. listopadu 2016, 22:39:37

Stanislav Zajíček

Ahoj po první ampuli se mi stalo ze nemůžu moc chodit bolest jak prase u zadku jak se to da vyřešit ? Díky za vše :)

27. června 2017, 22:47:25

Dan

Ahoj kluci, prosím Vás potřeboval bych někde sehnat sustanon na měsíc a pul to je 18 anpulí kdyby jste nekdo věděl kde dejte prosím vědět diky

18. listopadu 2017, 18:46:27

Dan

Cus prosím kde bych sehnal Sustanol diky za odpověď noxisek@post.cz

29. prosince 2017, 22:29:04

Daniel P

Zdravim ... Chtel bych se zeptat ... Po aplikaci sustanonu 250 mi na zadku v kruhu o prumeru cca 5cm ztvrdla kuze a zcervenalo to tam ... Mate s tim nekdo vzkusenost co se s tim da delat? Nebo spis jak se toho zbavim a pokud mozno sam ... Dekuji Pokud by nejaky odbornik byl, tak hodny a napdal mi odpoved na email imiemi@seznam.cz

1. července 2018, 08:21:07

Hulk

Dobrý den. Beru sustanon 250 + Nandro D +stanozolo ....ten v tabletách 4tabletky každý den vše od magnusu.Sustaku mám 1.2ml a nandrolonu 0.6ml každý 4den je to dobrá kombinace? Mám od té doby problémy s erekcí ale rostu famózně dá se ta erekce nějak vyřešit ? ...děkuji...

22. srpna 2018, 13:17:33

Tomáš Jelinek

Zdravím,koupil jsem od pana xy jednu ampulku v které je mix látek testak,trenbolone a nandrolonu v 1ml je 375mg účinné látky v tomto pomeru 200mg testaku,100mg nandrolonu a 75trenbolone a dnes se dovim od jiného pana xy,že je to nesmysl,aby byl v jedné lahvičce 3latky že to je nějaká sranda,děkuji za odpověď

23. září 2018, 17:57:58

123
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Chodíte na pravidelnou prohlídku k očnímu lékaři?
Zatím hlasovalo 429 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Kristian (Rivotril) 12. prosince 2018, 04:33:23

Jožko klobúk dole.,Ja som už tu písa,začal som s 0,5mg a vypracoval som sa na 3-4mg… Diskutovat

• Jana (operace krční páteře) 12. prosince 2018, 06:15:43

Dobrý den , mám hernii disku c 6/7 mediálně a paramedialně mám jít na operaci předním… Diskutovat

• Danula Opletalova (Jojo efekt) 12. prosince 2018, 09:41:46

Mám po hubnutí velké strie a celulitidu, pomáhá vám cvičení? Neznáte nějaké zajímavé… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.