Inzerce

STREPTOKOK

Ahojky prosim o radu mam streptokoka v pochve(bestie mizerna)a stale se ho nemohu zbavit. Beru plno prirodnich medikamentu a uz neni virulentni(driv jsem mela bolesti,vytok,svedeni) vse se mi uz vytratilo ale ON tam stale je!Rada bych se ho zbavila ale nechci brat antibiotika to se pak zase namnozi kvasinky.Prisla jsem k nemu zcela nevinne chodila jsem s pritelem a od nej ho ziskala, samozrejme jsem ho kamsi poslala(k vode).Moc diky za radu.Jeste k tomu co beru:laktobacily, sisak,kyselinu listovou a to vse neni zadarmo takze uz bych si chtela ty kacky uzit jinak a ne je stale strkat do leku.Bubu

Inzerce
Odpovědi
vera488 poděkování

Ahoj ja mam taky v pochve streptokoka,a nevim co delat :(

Reagovatpoděkovatnahlásit

12. února 2008, 14:23:20

frenkyx-nelze se ho zbavit

proste nikdo nevi co s tim nikdo to neresi a lidi jen trpi ja sem ani s nikym sex nemel a mam ho taky tak super a nevim kde sem k nemu prisel :(

20. července 2013, 20:42:09

Zlata

Taky se toho nemůžu zbavit, trápení, kdo nezažil,neuvěří...prochladla jsem si v těhotenství záda, jde to z tlustého střeva, proleze to tkáněma kamkoliv. Já mám agalacitii trápím se s tím 2 roky, atb nezabíraly, po autovakcíně se vrátil za dva měsíce zpět.. pomáhá má pít ostropestřec 2 x denně a řasa chlorela, vynáší ze střeva, do pochvy pak vím, že reaguje na tetre oil, stačí koupit i gel, pak sex jde přežít s olivovým olejem. Někde jsemčetla, že někomu zabrala léčba lichořešnice 2 měsíce - mě ne a taky výtažek z jedle stříbrné dostupné v tabletách. Reaguje na sladké a jakékoliv sacharidy, zkouším teď dělenou stravu. piště zkušenosti...

8. ledna 2015, 13:37:06

danonne

ahojte..aj ja mam problem s tym streptokokom..som uz zúfala..beriem rozne probiotika, čaje..všetko mozne a nic nezabera..trapim sa s tym uz 2 roky.. nechapem predo v 21 storoci nie je ziaden liek na toto..moj lekar mi vravel ze toho sa nezabvim do konca zivota..Dievča co pisalo ze sa priznakov zbavilo ale streptokoka nie ma štastie aspon v tom..ja mam stale problemi kazdy den:((((((

13. ledna 2015, 06:27:38

frenky

Těším se na den kdy se budu cítí lépe bez pálení už tři roky valcime.lichorernice , stribro, colostrum, antibiotika, propolis vše marně :-( jo a zapper generátor taky nic :-( tak s ním asi umřu :-( utrapeny a neklidny z potíží co mě nechají jen když spím.

13. února 2015, 19:00:57

Zlata1 poděkování

Už jsem tady psala. Tak zabralo mi to, jsem 10 dni bez obtíží, ne radují se předčasně, ale musím Vám všem spolu postiženým tou pos... Agalactiae napsat! Dostaly mě z toho grepfruitove kapky!!! Denně po jeden týden 60 kapek na 1 litr vody pít Citrovital grepfruitove kapky, můžete i déle, je to přírodní, pak udržet dietu bez cukru a bílého pečiva. Dále Citrovital 6-10 kapek neředene do pochvy i 2 x denně, potírat i z venku a na noc zavést vitagyn C, po týdnu nějaké poševní laktalobacily. Už jsem byla zoufalá a grep mě dostal zpět, účinkuje to na 800 typu bakterii, streptokoky a jiné potvory. Měla jsem ty kapky od Citrovitalu, obs.33%grepfruitovych jaderek, pak jsou ještě od fa Gse a ty mají podíl 66%. Kdo nepoznal to zoufalství pálení, svědění nepochopí.. Nechť je Vám me zjištění k užitku, nesmíme přestat věřit, ze ho neporazite. Mě se to pravé povedlo, grep na tu potvoru zabírá!

18. dubna 2015, 00:43:34

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Ryan Honza (Roztroušená skleróza – boj na celý život) 9. prosince 2016, 00:38:53

O nemoci jsme se dozvěděl ve 14ti letech ,a dost pochybuju ,že mi to způsobily deprese :) Diskutovat

• Petr (Bolesti zad) 6. prosince 2016, 11:09:04

Po operaci páteře (výměna disků C4-5 a C5-6) došlo k poškození míchy necítím pravou ruku… Diskutovat

• Naďa (Zmenšení) 6. prosince 2016, 21:31:55

Já jdu k němu na konzultaci příští týden tak jsem z toho trochu nervozní. Ale jsou na… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.