Inzerce

BOLEST KRĆNI PATEŔE

Prosim o radu manželku před dvema dny kruplo za krkem a až dnes jsme museli k lekaři ktery ji pichnul inekci a napsal panadol jenže žadny zlepšení neprislo jedinou nevyhodou je ze ted mame 5měsíční miminko tak kojí co muže jineho brat neda se to vydržet mam doma algifen kapky tam píšou ne ,myolastan50mg,mydocalam150mg a tam pisou jen v akutních pripadech ty to leky jsem užíval pred dvouma měsíci ja na krční pater tak nevim abychom neco nepokazily dekuji moccc za radu

Inzerce
Odpovědi
Keiti

Zdravím,nejúčinnější a bez použití léků, by bylo navštívit chiropraktika,ovšem teď o svátcích to bude problém.Zkusit namazat-nějaký hřejivý gel ICE,dát na krk Piesstnitzův obklad,ne prudké teplo.Mělo by to povolit.Myolastan bych nedávala vzhledem k vedlejším účinkům.Hodně štěstí.

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. prosince 2007, 06:34:07

Standa S

Najděte si Centrum léčebné péče Dobřichovice a objednejte se tam. Potřebujete tlakovou masáž - masérka promačká ramena, šíji a krční svaly - tady to umějí opravdu dobře!

Reagovatpoděkovatnahlásit

25. dubna 2010, 08:03:54

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 3. prosince 2016, 22:01:29

AD prečo ich vysadzovať? No asi preto, že niekomu škodia a po dlhšej dobe užívania už… Diskutovat

• ŽIVOT (darování orgánů) 3. prosince 2016, 05:55:24

Zdravím, jsem v předialyzační přípravě. Nejsou to krásné vyhlídky, chci žít ještě… Diskutovat

• Rad (Zrudnutí po sportu) 8. prosince 2016, 21:42:18

Taky jsem rudy pri sportu odmala, pri stresu i pri obycejnem zavazovani tkaniček. Nemyslim si ze… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.