Inzerce

BOLEST KRĆNI PATEŔE

Prosim o radu manželku před dvema dny kruplo za krkem a až dnes jsme museli k lekaři ktery ji pichnul inekci a napsal panadol jenže žadny zlepšení neprislo jedinou nevyhodou je ze ted mame 5měsíční miminko tak kojí co muže jineho brat neda se to vydržet mam doma algifen kapky tam píšou ne ,myolastan50mg,mydocalam150mg a tam pisou jen v akutních pripadech ty to leky jsem užíval pred dvouma měsíci ja na krční pater tak nevim abychom neco nepokazily dekuji moccc za radu

Inzerce
Odpovědi
Keiti

Zdravím,nejúčinnější a bez použití léků, by bylo navštívit chiropraktika,ovšem teď o svátcích to bude problém.Zkusit namazat-nějaký hřejivý gel ICE,dát na krk Piesstnitzův obklad,ne prudké teplo.Mělo by to povolit.Myolastan bych nedávala vzhledem k vedlejším účinkům.Hodně štěstí.

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. prosince 2007, 06:34:07

Standa S

Najděte si Centrum léčebné péče Dobřichovice a objednejte se tam. Potřebujete tlakovou masáž - masérka promačká ramena, šíji a krční svaly - tady to umějí opravdu dobře!

Reagovatpoděkovatnahlásit

25. dubna 2010, 08:03:54

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měl by stát a zdravotní pojišťovny podle vás více přispívat na léčbu celiakie?
Zatím hlasovalo 69 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • michaela (ProctoClinic a zkušenosti s ní) 19. května 2017, 07:59:06

Dobrý den, Ilono. Jak dlouho jste po ligaci? Já třetí den a mám stejný problém - bolesti… Diskutovat

• Rose (Jak dodat kostem dostatek vápníku) 20. května 2017, 17:17:34

No, já jsem vsadila na doplneni vapniku sumivkama maxi kalz...chutne a ucinne tabletky :) Diskutovat

• tomas (Tenisový loket) 22. května 2017, 08:17:48

tenisák jsem měl půl roku. ultrazvuk nepomohl, rázovou vlnu jsem odmítl (zdálo se mi to… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.