Inzerce

kasel

Dobry vecer,chtela bych se zeptat,manžel má dost velký suchý kasel,už ho to i dusí a neustále ma teplotu,trvá to už 5 dní.Co s tím?bere stoptusin,paralen na teplotu,skoušela jsem už i jezevčí sádlo,ktere vždy spolehlive zabere a nic se nedeje.

Inzerce
Odpovědi
eva2 poděkování

Dobrý den,od soboty neděle mám hrozný kašel.vykašlávám hleny.a také mám teplotu v noci i 40,0.beru antibiotika KLACIT 500 po 12 hodinách zatím 3 dny.kašel se zhoršuje.dělali mi snímek plic,byla tam bílá polovina jedné plíce.prý je to v pořádku.mám prý počkat až zaberou antibiotika.beru léky PARALEN,CODEIN,AMBROBENE prášek,NASIVIN kapky,PNEUMOLYSIN kapky,MUCOSEPTONEX kapky a také jsem zkusila "cibulový sirup" a pohankový polštářek.nic nezabírá,kašel je víc a víc horší.mám si raději zajít k jinému lékaři (plicní)? nebo opravdu mám počkat?bojím se aby to nebyl zápal plic.nebo je to ta chřipka?

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. února 2009, 18:57:28

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Pala (zalehlé ucho, po čištění uší na levé ucho neslyším) 20. ledna 2017, 19:27:52

Pomohl nám podobný postup, jak uvádí Vojta. V lékárně jsme koupili kysličník (myslím že… Diskutovat

• Klára (Muže bolí hlava jinak než ženy) 20. ledna 2017, 14:49:47

Ahoj, dala jsem cca měsíc zpátky na doporučení právě v této diskuzi a jsem spokojená.… Diskutovat

• Silvia (HERBALIFE, SHAPEWORKS) 19. ledna 2017, 12:56:07

Jako chces rict ze u nas v cr tanita se dela kdyz se zacina s produkty a potom po 3 - 4 mesicich ?… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.