Inzerce

Sen? Byt zase hubeny

Ahoj zdravim vas potrebuji poradit nez jsem se ozenil mel jsem 64 kg ted jsem 8let zenaty a mam 105kg merim 164 cm vypadam jak koule stidim se nekam chodit strasny .jsou nejake hone dobre ucine spalovace tuku co fakt zaberou .drzel jsem korinkovou dietu a jine a vzdycky jsem pribral jednou tolik prosimm pomuzete mi nekdo jak to dat dolu Piste mi na adresu Gonzales.Roman@seznam.cz

Inzerce
Odpovědi
Hanka, reprex@seznam.cz

Krásný den, v případě zájmu vám poradm, jak dojít lepší postavy a kondice. Vše je o správném přístupu a vyvážené stravě. Info na mailu reprex@seznam.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. prosince 2008, 20:28:35

Enrika

Já doporučuji vitapixlu, hodně mě to zasytí nemám hlad a potom mi to pomáhá při hubnutí. Jinak žádné bílé pečivo, nejlépe si ho dělat sám, protože nevíte co vše vám prodají v těch supermarketech a určitě hodně pít čistou vodu.

17. října 2016, 15:35:20

Luca1 poděkování

Hubl někdo z vás s výživovým poradcem? Má to smysl. Díky L.

7. dubna 2017, 23:20:27

Monica

Já hubnu cvičením. Pohyb je nejlepší způsob. Jinak teď navštěvuji cvičení Bodyexpress. Hodně atraktivní cvičení, které mě baví, což je při cvičení a jakékoli snaze, to nejdůležitější :)

25. listopadu 2017, 17:17:08

Mr John Goodman

Potřebujete půjčku na zahájení podnikání, nebo platit své účty a finance vaší společnosti, nemovitostí a jakýkoli druh podnikání financování.( globalloanfirm051@gmail.com nebo Whats app +1(845)731 5341) také nabízíme úvěry pro jednotlivce, firmy a firemní subjekty s úrokovou sazbou ve výši 2%, Jsme poskytnout půjčky pro vážné zájemce o půjčku pokud máte zájem o nabídku půjčky, obraťte se na tento e-mail v ruské Federaci: globalloanfirm051@gmail.com nebo Whats app +1(845)731 5341

22. prosince 2017, 17:50:15

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak usínáte?
Zatím hlasovalo 14 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • emma (Vitamín D (cholekalciferol, ergokalciferol)) 18. dubna 2018, 15:32:02

poslední dobou jsem nejaká unavená a mám podezření, že to bude málo vita D. Poradíte… Diskutovat

• Tereza Součková (Chronická zácpa) 18. dubna 2018, 16:12:00

Četla jsem, že je na zácpu dobrý Colonfit, měl by to být český výrobek. Nezkoušeli jste… Diskutovat

• Petra (Infekční mononukleóza) 16. dubna 2018, 21:37:15

Dobrý den, Chtěla jsem se zeptat, naše 16ti leta dcera má mononukleózu, mohla jí chtit od… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.