Inzerce

Sen? Byt zase hubeny

Ahoj zdravim vas potrebuji poradit nez jsem se ozenil mel jsem 64 kg ted jsem 8let zenaty a mam 105kg merim 164 cm vypadam jak koule stidim se nekam chodit strasny .jsou nejake hone dobre ucine spalovace tuku co fakt zaberou .drzel jsem korinkovou dietu a jine a vzdycky jsem pribral jednou tolik prosimm pomuzete mi nekdo jak to dat dolu Piste mi na adresu Gonzales.Roman@seznam.cz

Inzerce
Odpovědi
Hanka, reprex@seznam.cz

Krásný den, v případě zájmu vám poradm, jak dojít lepší postavy a kondice. Vše je o správném přístupu a vyvážené stravě. Info na mailu reprex@seznam.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. prosince 2008, 20:28:35

Enrika

Já doporučuji vitapixlu, hodně mě to zasytí nemám hlad a potom mi to pomáhá při hubnutí. Jinak žádné bílé pečivo, nejlépe si ho dělat sám, protože nevíte co vše vám prodají v těch supermarketech a určitě hodně pít čistou vodu.

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. října 2016, 15:35:20

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měli jste někdy potíže s nespavostí?
Zatím hlasovalo 239 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Leny (Projímadle) 19. března 2017, 10:29:30

ahoj tak jednoznačně nejšetrnější je duphalac. nepůsobí nárazově ale pomalý nástup a… Diskutovat

• Marie (Projímadle) 21. března 2017, 08:12:01

to leny: můžu ho dát i 9ti letému synovi? Diskutovat

• maryenn (Bulimie- pomoc!!!) 17. března 2017, 11:08:20

Ahoj, zda trpíš poruchou příjmu potravy – mentální bulimie může diagnostikovat jedině… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.