Inzerce

jsem kuřačka

Mohla bych darovat krev i přesto že jsem kuřačka?Děkuji

Inzerce
Odpovědi
pyndruška

Ahojky, hele já ti nevím,zda kuřačky smí darovat krev či nikoliv,ale podle mě se o tom nemusí ani psát,uvědom si co zanášíš do svého těla když kouříš a zda krev plnou nikotinu,chceš opravdu předat někomu dalšímu....

Reagovatpoděkovatnahlásit

28. ledna 2008, 12:03:21

ája

Myslím, že by v tom neměl být žádný problém. Nikotin se z těla dostane relativně rychle. Horší už je to, co dělají nečistoty s tvými plícemi.

25. února 2008, 12:35:05

martina

Dobrý den, ráno před odběrem nekuřte a krev můžete darovat

18. února 2008, 18:12:01

bikerman

Jsem dlouholetý dárce a nekuřák, ale co jsem tak pozoroval, někteří dárci při čekání, než na ně přijde řada, si jdou zapálit, a ještě jsem neslyšel, že by jim to někdo z personálu vytýkal v souvislosti s darování krve...

11. června 2008, 10:55:23

Petra

Jsem též Kuřačka a dnes jsem byla darovat poprvé krev a před tím jsem se informovala na transfuznim oddělení, a neměla by jsi kouřit ráno před odběrem,.

21. března 2012, 16:34:49

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 34 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jarda (krční páteř - bolesti) 18. listopadu 2017, 11:25:33

Vidím že stále více lidí má problémy s krční páteří.Já jsem už rok a půl po operaci… Diskutovat

• Monica (Jak dodat kostem dostatek vápníku) 18. listopadu 2017, 12:55:27

Dobrý den, co by vás zajímalo? Maxi kalz teď beru, mám po zlomenině... Diskutovat

• Marie (Ultrazvukové vyšetření břicha neboli "sono břicha") 15. listopadu 2017, 16:05:24

Dobry den dnes jsem byla na ultrazvukovem vysetreni na leve strane pod brisku mam dlouho bolesti… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.