Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Omdlení

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, z čeho může člověk omdlít. Poprvé se mi to stalo v létě u moře, zatočila se mi hlava, zamžilo před očima a upadla jsem na zem. Bylo mi strašně zle, po chvíli co jsem si sedla a napila tak to bylo v pořádku. Podruhé se mi to stalo před pár dny, teďka o Vánocích, vstala jsem z postele prošla se po pokoji a bylo mi zle, jako na zvracení ..a opět se mi zamžilo před očima a spadla jsem a dost jsem se praštila :( Od té doby mě občas bolí hlava, např. když si lehnu a zakloním hlavu přes kraj postele..nebo se mi jen tak zatočí hlava..prosím poradte mi, byla jsem u doktorky a ta mě poslala na neurologii a kardiologii..mám strach co mi tam objeví :( díky za rady

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
jana
1x

Dobry den.Dnes jsem v praci mela nehodu s nozem.Porezala jsem si dva prsty a najednou jsem omdlela a zvracela.Zajimalo by me jestli to je z toho ze jsem treba videla krev nebo je to z niceho jinyho,Nikdy predtim se mi nebelalo zle z krve.Ziji dost uspechany zivot ale na omdlivani jsem dost trpela.Doktori mi nic nezjistili

jana
2x

Dobry den.Dnes jsem v praci mela nehodu s nozem.Porezala jsem si dva prsty a najednou jsem omdlela a zvracela.Zajimalo by me jestli to je z toho ze jsem treba videla krev nebo je to z niceho jinyho,Nikdy predtim se mi nebelalo zle z krve.Ziji dost uspechany zivot ale na omdlivani jsem dost trpela.Doktori mi nic nezjistili

Dana M.

Dobrý den, já mám omdlení jako diagnozu - začalo mi už před čtyřmi lety, dokonce na to mám důchod a nemůžu pracovat. Dostala jsem to ze stresu na vysoké škole. Mám i epilepsii, taky zjištěna před čtyřmi lety. Nejvíc padám, když mám menstruaci, klidně spadnu i třikrát denně. Beru na to léky Mirtazapin Sandoz a Lenuxin . Jen mě zajímá, zda by nešlo nějak zabránit tomu, abych tak často nepadala? Jsem z toho zoufalá, není to vůbec příjemné! Budu ráda, když mi cokoliv poradíte. Velice děkuji!

Adriana
2x

Dobrý den, můj mladší čtyřletý bratr se při běhu srazil s jednou holčičkou a na pár sekund omdlel. Pak ho chvíli bolela hlava. Myslíte si, že z toho nic nebude? Děkuji

Renata V.
3x

Pokud je po úrazu člověk v bezvědomí - byť krátce, měl by to vědět lékař. Rozhodně chlapce nechejte vyšetřit - lépe jít jednou zbytečně... Nebo alespoň zavolejte lékaři, ke kterému chlapec chodí a poraďte se s ním.

Adriana

Ano děkuji mockrát.

ondřej

Dobrý den když sem byl malí taksem mněl zanět mozkovjch blan byl se uz v třech automobilkách tak prej nestíhám

pavla

Dobrý den, k tomu omdlévání: Před dveřmi lety jsem měla dosti náročný víkend ke kterému se přidala menstruace. Následně jsem prospala dva dny a myslela jsem že mam síly nabrané. Ráno jsem se tedy vydala do školy, v šalině mi najednou začalo být horko a hvězdičky před očima. Chytla jsem se tyče nad hlavou, opřela jsem hlavu o ruku a zavřela oči. Náhle jsem se octla na zemi. V nemocnici mi doktoři zjistili anemii (chudokrevnost)...

Anonym

Dnes jsem poprvé za celí život omdlel, stalo se to tak že jsem seděl u počítače a dělal svojí práci, když jsem se chtěl napít tak jsem vstal a chtěl jít do kuchyně, nádle se mi mlžilo vidění ( to se mi stává celej život ) a najednou jsem ležel na zemi, omdlel jsem tak na 20s možná i víc, to je vše co můžu říct.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce