Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Bolení hlavy a zároveň i uší

Dobry den prosim o radu.. boli me na temenu hlavy a za uchem a v nekdy i v uchu nevim co to je prosim moc o radu....predem moc dekuji

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Andy
9x

Bolesti různého druhu. Bolest je ochranný signál těla, je to signál podvědomí, že něco není v pořádku, že něco nefunguje tak, jak by mělo a že je třeba něco podniknout. Bolest Vás přinutí „šetřit si bolavou část těla“. Často se vyšetřením nic konkrétního nezjistí a lékař předepíše léky na tlumení bolesti – nikoliv na odstranění příčiny. Toto si bohužel mnoho lidí neuvědomuje. Když pak bolest pomine, jsme spokojeni, aniž by-chom vyřešili příčinu bolesti. Bolest signalizuje, že dochází nebo už došlo k poruše nějaké funkce, vzniku zánětového ložiska nebo jiného poškození systému. Pokud nebudeme hledat příčinu této boles-ti, ale budeme ji jen utlumovat farmaky, může se stav postupně zhoršovat až propukne v otevřenou nemoc. Pak je již příčina očividná a jasná. Poradim s celkovou regeneraci těla: [email protected]

Míša
4x

Dobý den, zrovna jsem dokoncila lecbu antibiotiky a tesne pred dobranim se mi udelalo res prave oko jecne zrno, to kdyz jsem ted dolecila,tak me zacalo bolet ucho. Tak nevim jestlo mam tak oslabenou imunitu, anebo, co se v mem organismu deje. Lecim se na snizenou funkci stine zlazy, tak treba to ma na to take vliv. Za minulej rok jsem mela 6X ANGINU. DEKUJI ZA RADU

Ahoj,já zkušenosti osobně s migrénama a bolestma hlavy nemám,ale můj chlap ano.Většinou ho to chytne když je přechod ročního období,a nebo změna počasí všeobecně.Bylo to hrozné,už večer věděl že to ráno a nebo nad ránem začne.Bolesti hlavy,doprovázené zvracením,které se nedají ničím zahnat.Nic nezabíralo.Pak začal používat přípravky jedné firmy(nejprve jsme nevěřili),které zabírají nejen na migrénu a bolesti jsou ty tam.Jsou to čistě přírodní produkty.Pokud máte zájem o bližší informace,napište mi mail a ráda Vám poradím.

Jana
3x

Dobry den.Pokud Vas boli hlava a zaroven ruka,ci cokoliv jineho,muzete mi napsat na meil [email protected],neporad im zadnou ocistu i kdyz to taky obcas zabere,ale dokazi to odstranit.Takze pokud mate zajem,muzete e ozvat.

Kristina
7x

Zdravim vsechny,kteri maji neprijemne zkusenosti s bolesti hlavy. I ja jsem si prozila sve,Pak se pridaly migreny a to jsem byla na odpis kazdy mesic.Hledala jsem v bylinkach,u doktora,ruzne babske rady apod.Stalo mi par peknych polozek.Vzdy to pomohlo na chvili.Pak jsem nekde na nejakem diskusnim foru prisla na pana,ktery chvalil nejakou pani,ktera manzelce pomohla s Tinitusem-hucenim v usich.Tak jsem se moc nerozmyslela a zavolala na uvedene cislo.Jake bylo prekvapeni,kdyz mi pani rekla,ze mi snad dokaze pomoct na 60%.I to pro mne bylo uzasne.Tak jsem se domluvila na terminu a rozjela se.Zazraky jsem necekala,protoze jsem uz byla u jednoho lecitele a nechala jsem tam hrisne penize a skutek utek,jak se rika,akorat jsem byla o 3000Kc lehci za hodinu.Nevim,co jsem ocekavala,ale priznam se,moc jsem neverila.Pravda je,ze jsem ze zacatku necitila nic,ale pak mi postupne zacalo byt horko po celem tele,az jsem se zacala kdyz to prezenu pomalu varit.Rikam pani,jestli by se nemohla oplachnout a tim zmensit zar.Pani se jen usmala a ruce si umyla a sahla na mne.Ruce mela uplne studene az ledove.Ale jen zase na mne sahla a zacalo to znovu.Ptala jsem se ji,jak je to mozne.Jen se zacervenala a rekla,ze lecba funguje.Lezela jsem tam neco pres hodinu a pul a pak horko prestalo.Kdyz jsem pomalu vstala,motala se mi hlava a nohy mi moc nechtely poslouchat.Pani mi nabidla neco k piti,ze se musim zavlazit.Velmi rada jsem ji poslechla.Uz jsem vedela,proc nechtela,abych jela sama dopravnim prostredkem ci ridila auto.Nebyla bych schopna jit sama na autobus a uz vubec ne-ridit auto.Celou cestu jsem prospala a to bylo neco pres 100km.Jeste mi pani poradila par veci a ja odesla s tim,ze mi to mozna pomuze.Ale je to uz 3/4roku,hlava mi neboli,migreny nemam a jeste se mi snizil tlak.Ma lekarka tomu neveri,ale me je to uplne fuk.Mela jsem ho moc vysoky.Jen mi udivilo,ze pani je velice mila a skromna na to co dokaze.Tim jsem si opravila pohled na lecitele-protoze je mezi nimi velky rozdil.Ty radoby lecitele jsou drazsi,protoze vedi,ze clovek prijde jen jednou a pak uz ne.Naopak opravdovy talenti tak drazi nejsou,vedi,ze lide si to v pripade pozitiva reknou mezi sebou.A nejlepsi reklama je od lidi,to vzdy fungovalo a fungovat bude.Pani mi jeste nakonec rekla,ze pokud bude jiny problem,muzu se na ni kdykoliv obratit.Pochopitelne jsem si nechala kontakt a tak Vam ho tu milerada zanecham.Akorat vim,ze rikala,rakovinu ne.Takze 607131750.

Markéta

Prosím, odkud byla paní léčitelka, děkuji Markéta

Kristina
3x

Jeste jsem chtela jednou pani Eve moc podekovat,od te doby mi nic neni a citim se skvele.

Eliška Vaculová
1x

Prosím paní Kristino, odkud byla paní, která Vám pomohla?

vera
2x

Mam uz nekolik let problem s bolesti prave strany hlavy, tak ze jsem 2 dny musela lezet a spat.Nedavno jsem sla do lekarny pro leky Neurotin, ktare mi dortorka predepsala.Sla tam reklama na WobenziNa reklamy moc nedam, ale dalimi knizku co je to Wobenzin. Nahodou jsem otevrela- zuby, ktere mne take souviseji s bolesti. Po vybrani 6 tydnu 3krat 5 tablet jsem citila zmenu.Zuby prestaly bolet.Cely zivot bojuji s bolesti zubu, uz jsem mela snad 10 zubaru a stale nejsem spokojena- nebo mam smulu najit toho praveho. Zubari by se meli take vzdelavat tak jak to je u jinych oborech.A take pristup, jak s Vami jednaji je ubohost. Jak se Vam to nelibi tak si to dejte udelat v Nemecku.To by si zadnej lekar nedovolil. Proste jsme jen kus a ja jsem doktor a nejsou zubari tak bez.Asi pak mate i snizenou imunitu a bolest je tady.Prala bych vetsi taktnost a hlavne aby se naucili komunikovat s pacienty. Nikdo neni tak zdrav, aby nemusel taky na vlastni kuzi poznat jak se chovaji doktori.Mam spatne zkusenosti proto pisi.

Ivana
5x

Dobrý deň, asi 2-3 týždne mám bolesti hlavy a ucha na ľavej strane, takisto mám bolest ľavej ruky a aj nohy - akoby som mala oslabenú celú ľavú časť tela. Moje problémy začali pred 3 mesiacmi po prechladnutí krčnej chrbtice, čo mi prešlo neskôr do krížov a opať krčná chrbtica. Navyše som posledný mesiac prežila veľmi stresujúce obdobie. Navštevujem fyzioterapeuta, ktorý mi povedal, že mám veľmi namáhanú pravú časť tela, čím tá ľavá doslova trpí a úplne stuhnutú šiju, čo je následkom asi mojich nevhodných pracovných podmienok. Hlava ma dovtedy, ako som prežila stres nebolievala, keď tak iba niekedy, pri zmene počasia. Viete mi niekto poradiť v mojej situácii? Čo robiť, aby som sa zbavila bolestí?? Budem veľmi vďačná, Pozdravujem. I

Lucka
4x

Ivano, já mám úplně to samé!!! Začalo to bolestmi v lýtku, pak celé levé nohy, levé ruky, do toho se přidalo hučení v levém uchu, bolest hlavy a tlak za levým uchem. Lítám po lékařích, alternativcích, byla jsem i u kinezioložky, fyzioterapeutky i kartářky. Fyzioterapeutka konstatovala problémy s krční páteří a SI skloubením. Poslední 2 měsíce jsem měla neuvěřitelně emočně vypjaté, tak je to asi z toho, Nejhorší je to nesnesitelné hučení, dunění v uchu, když někdo začne mluvit, nebo i já, tak zmizí, ale pak se zase objeví, nevím, co s tím...

Petra
3x

Také jsem trpěla bolestmi hlavy. V práci sedím dlouho u počítače a často nedávám pozor jak (různě se kroutím apod.). Fyzioterapeut mi také konstatoval bloky v krční páteři, ramenou a doporučil mi cvičit taiči. A světe div se, po měsíci cvičení bolest pryč, plus dlouho trvající bolesti zad taky. Mám dobrého učitele, který se snaží přistupovat ke všem individuálně a hlavně bere taiči jako něco co má hlavně pomáhat a ne být cvičením samo pro sebe. Všem můžu doporučit, mrkněte na jeho stránky: www.tchaj-ti.cz Bolestem hlavy útrum, přeje Petra:-)

Jirka
1x

Dobry den, mam docela velky problem s hlavo.Tedy byl jsem na vysetreni hlavy naR a take na CT kde nic nenasli.Problem je ale v tom ze se mi mota hlava a boli pulka hlavy na leve strane, spanek a dale zub a tedy hlava nahore kde rostou vlasy a boli me v uchu jakoby tula pulzujici bolest....cim to je kdyz na vysetreni nej.ldernejsi technikoj nic nenasli.Vsude mi opravdu slisne receno jak blbic a pitom I daj infuzi a poou domu, tohoto jsem.se dockal dokonce I na velmi moderni nemocnici Motole v Praze, infuze a nazdar....proc neopakuji pro jistotu znovu MR ci CT.Bojim se ze by to mohlo byt neco vazneho na obvodniho lelare se neobracim ponevac to je jen placdnej blb s prominutim kterej vi uplne prd ktera bije.Jedine co udela je ze mi zmeri tlak ale hlavne ze si veme 30kc....zadam tedy o odbornou pomoc.Je mi 27 a myslim si ze na moznou smrtelnou pricinu cehosi jsem pomerne mlady...prosim o odpovedi na email....ktery pisi zde a vsem odepisu hlavne, hlavne doktorum kteri vedi co delat.EMAL: [email protected]

Michaela
2x

Tiež ma bolí pravá strana hlavy a ucho. Doktorka mi povedala, že to mám z toho, že mi rastú zuby "múdrosti". Vám nakoniec čo bolo? Ako to prešlo? Nemyslím si, že to je len kvôli zubom.

Marina

Mam presne ten isty problem, bolieva ma ucho, polka hlavy a celust. Maju mi trhat zuby mudrosti, ale taktiez si nemyslim ze to je zo zubov. Co vam nakoniec zistili, co vam pomohlo? Dakujem.

Melatonin

Dobrý den, mohu jenom doporučit od Auruum jejich melatonin je fakt pecka :)

sarah

problém může být v trojklanném nervu - zánět nebo neuralgie trigeminu. Jsou to přesně problémy, které zde popisujete....bolewt hlavy, čelist, ucho, zuby/nelze určit, který zub právě biolí atd/

ANONYMOUS
1x

Zdravím, prosím o radu.. už třetím dnem mě bolí hlava, dnes mě začlo bolet i v levém uchu a mám i bolest v krku vždy když polknu... Když jdu spát tak mě i píchá jakoby na levé plíci či srdci, nevím jak přesně to popsat... Předem děkuji za rady co to může být nebo jak se s tím poprat.

Vera Hanykova

Dobrý den, chtěla bych se zeptat,není to každý den, ale tak 4 x do měsíce mám silnou bolest na čele, ráno mě to vzbudí, musím vstát a na vzduchu to rozhodit , k tomu mám skoro pořád zalehle uši.Je to nepříjemné, když jdu k obvodní pošle mě na rentgen a řekne, že mám ucpané dutiny dá mi nějaké prášky , ale já to mám ,tak 4 x do měsíce. Ráno silná bolest na čele. Když si potom kapam do nosu a uší , připadá mi dokud se nespustí není to rýma ,tak to nepovolí. Nevím jestli bych měla mít pořád zakryté ucho.Jako malá jsem měla protržený bubínek v uchu. Jestli to jsou následky. Prosím o radu. Dekuji Hanykova

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce