Inzerce

změna antikoncepce

Dobrý den, brala jsem antikoncepci Harmonet, pak jsem udělala klasickou 7 denní pauzu a začala jsem brát, Yasminelle, byla jsem od 1. tablety Yasminelle již chráněná?

Inzerce
Odpovědi
Tea18 poděkování

Zdravím, mám stejnou otázku, jako někdo tady...Týká se změny antikoncepce. Brala jsem Minulet a teď jsem přešla na Jeanine. Zajímalo by mě, jestli jsem chráněna již od první tablety Jeanine?????

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. června 2008, 12:35:26

Deňa4 poděkování

zravím moje doktorka mi před rokem předepsala antikoncepci Lunafem.Neměla sem náladu na svého přítele s kterým sem už nějaký ten rok ani na sex byla sem náladová a teĎ mi doktorka předepsala HARMONET tak uvidím snad to bude lepší.

15. listopadu 2008, 11:39:22

Jana

Ahoj ja mela od doktora taky napsany Lunafem a ten mi absolutne nevyhovoval..menstruovala jsem 2x do mesice,byla jsem protivna,bolesti hlavy jsem mela a mela jsem pocit uzkosti..tak jsem ho vysadila a znovu zasla za dr. az po 2mesicich aby se mi srovnal cyklus a dala se do pohody..nechala jsem si napsat Harmonet se kterym jsem mela dobre zkusenosti uz pred detma..ale doktor na me koukal jak z jara a povidal ze to ma stejne slozeni jako Lunafem jen je jiny vyrobce.a ze se uvidi..ted beru Harmonet a jsem spokojena a i po psychicke strance jsem na tom lip..jiny vyrobce asi tez hraje svou roli...takze za me ma Harmonet zatim jednicku..

5. září 2014, 07:41:35

šája9 poděkování

zdravím.potřebovala bych poradit začala sem brat antikoncepci Pramino a začla sem jí brat hned jak sem dobrala poslední prášek předchozí antikoncepce. a ještě sem nedostala menstruaci mužu bejt těhotná nebo jí dostanu až doberu todle plato?

5. srpna 2009, 11:08:59

Lena

Dobrý den, chtěla jsem se jen zeptat, do ted jsem užívala antikoncepci Minervu a gynekoložka mi předepsala nové prášky Lyndynette 20.Řekla mi, že mám dobrat plátíčko Minervy, dát si 7 denní pauzu a začít brát nové pilulky po té pauze. Já ovšem měla 3 dny pauzu a v 1. den krvácení jsem si vzala pilulku Lyndynette 20.Vadí to? Krvácení jsem měla v uterý a pohlavní styk v pátek. Můžu otěhotnět? Díky za odpověd.

28. července 2012, 17:46:24

katty3 poděkování

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli jsem chráněná, když měním jednu hormonální antikoncepci za druhou a nevynechávám, ihned druhý den navazuji a beru prášek nové antikoncepce. Děkuji za odpověď

11. března 2013, 19:56:20

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 23:44:29

Každý človek v každom veku má šancu, ak sa o svoje zdravie stará a berie na to rôzne… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 05:26:57

Nemáš v tom úplně jasno,musíš ještě studovat imunitu a nepoužívej PP a deprese, je to… Diskutovat

• Martina (Operace hemoroidů) 8. prosince 2016, 11:50:54

Pokud jste to ještě neřešila, tak doporucuju metodu hal-rar jsem druhy den po operaci polehavam… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.