Inzerce

Gilbertův syndrom

Dobrý den, chtěl bych se stát dárcem krve, ale nejsem si jistý, jestli mi tato dědičná choroba tento záměr nepřekazí.

Inzerce
Odpovědi
martina3 poděkování

Záleží čistě na hodnotách jaterních testů a bilirubinů- pokud bude celkový bilirubin do 30 a konj. v normě, nemělo by to vadit. Nezapomeňte si vzít sebou zprávu z gastroenterologie nebo od PL, kde je syndrom diagnostikován

Reagovatpoděkovatnahlásit

18. února 2008, 18:14:28

Roman2 poděkování

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli se můžu s touhle nemocí nechat potetovat. je to možné?

20. ledna 2009, 20:57:23

chvojec

syndrom mám a jsem potetovaný dost a žádné zdravotní problémy nemám

30. prosince 2014, 12:20:19

Michal5 poděkování

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli s touto nemocí můžu jít k policii.Děkuji

6. dubna 2009, 12:22:47

David2 poděkování

Dobrý den,mám Gilbertovu chorobu a chci se zeptat,jestli je možný že jsem furt unavený i když ve volném dni naspím 12 hodin a také,do jaké míry je vhodná fyzická námáha? Děkuji

25. ledna 2010, 21:24:09

Michaela Havelková9 poděkování

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možné tuto nemoc snížit na minimální hodnoty pomocí prášků, abych měla alespoň drobek bílé bělmo. Strašně mě to vadí to žluté bělmo, každý se na mě tak kouká jako kdybych měla žloutenku, je mi to docela dost nepříjemné. Mám dvě děti 9 roků holka a 7 roků kluk, je tam nějaká pravděpodobnost, že to děti dostanou také ode mne. Začala jsem teďka v prosinci brát esenciál forte 3x1 denně, ale žádný rozdíl nevidím. Byla bych vděčná za vaši odpověd. Děkuji

11. dubna 2010, 18:27:02

Roman 2 poděkování

Dobrý den, byl mi zjištěn GS a chtěl bych se zeptat jestli by byl nejaky problem pokud bych chtěl mit díte s partnerkou.. Musí jít na nejake testy?

1. února 2013, 20:41:58

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 96 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 23:44:29

Každý človek v každom veku má šancu, ak sa o svoje zdravie stará a berie na to rôzne… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 22:20:41

Skús na: pomazanka31@gmail.com  Diskutovat

• Petr (Bolesti zad) 6. prosince 2016, 11:09:04

Po operaci páteře (výměna disků C4-5 a C5-6) došlo k poškození míchy necítím pravou ruku… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.