Inzerce

Roztroušená skleróza

Ahoj všem, setkala jsem se s klukem, který má roztoroušenou skerózu. Chtěla bych se zeptat jaká je pravděpodobnost, že děti člověka s roztroušenou sklerózou budou touto nemocí také trpět?Na internetu jsem se dočetla jen, že tato nemoc může mít i genetickou příčinu, ael nic bližšího. Děkuji předem za odpověď

Inzerce
Odpovědi
Eva

Ahoj já mám RS a mám 2,5 letou holčičku.Nikdy bych ji nepřivedla na svět,kdyby to bylo dědičné.Ptala jsem se na to před plánovaným otěhotněním své neuroložky.Tak se neboj,není to dědičné.

Reagovatpoděkovatnahlásit

27. března 2008, 13:55:18

mia1 poděkování

No nic naplat, moje máma sklerozu měla, já jí mám už 12 rokem, teď čekáme mimčo, mám taky strach, ale kdo se bojí nesmí do lesa. Neuroložka v Praze , říká, že je důležitá psychika, to já moc dobře vím a proto nebojte se, i lidé s RS můžou mít zdravé děti.

3. ledna 2009, 15:00:58

katka1 poděkování

Ahojky, nemoc Vám nepřeji, ale zároveň jsem ráda, že tady taková otázka zazněla. Mám totiž přítele a on striktně odmítá dítě, protože mu to nechce předat. Prý chce být v tomto ohledu hrozně sobecký a chce si to nechat jen pro sebe... Ale co já...?? co když se něco stane a náhle se to zhorší. Tím pádem by mi po něm zbylo jen to malé. Povězte mi jak ho k tomu mám nenápadně přivést.???

11. října 2009, 23:26:04

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Opalujete se na jarním sluníčku?
Zatím hlasovalo 181 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Sandra (Nosní polypy) 19. června 2018, 10:16:29

Dobrý den,polypy mě taky trápí,ale zatím ještě nosem dýchat muzu...jen mám neskutečné… Diskutovat

• Blasiusová Alena (Psychosomatika a psychická hygiena) 19. června 2018, 23:09:51

Zdravím Vás, ctěný pane doktore Honzáku. Dnes, 19.6., jsem se účastnila Vaší přednášky… Diskutovat

• 123 (Co vás čeká na vyšetření CT) 18. června 2018, 15:54:56

mam strach z ct vyšetřeni bojim se vyšetřeni hlavy je to takovy stisneny pocit jak to překonat… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.