Inzerce

Roztroušená skleróza

Ahoj všem, setkala jsem se s klukem, který má roztoroušenou skerózu. Chtěla bych se zeptat jaká je pravděpodobnost, že děti člověka s roztroušenou sklerózou budou touto nemocí také trpět?Na internetu jsem se dočetla jen, že tato nemoc může mít i genetickou příčinu, ael nic bližšího. Děkuji předem za odpověď

Inzerce
Odpovědi
Eva

Ahoj já mám RS a mám 2,5 letou holčičku.Nikdy bych ji nepřivedla na svět,kdyby to bylo dědičné.Ptala jsem se na to před plánovaným otěhotněním své neuroložky.Tak se neboj,není to dědičné.

Reagovatpoděkovatnahlásit

27. března 2008, 13:55:18

mia1 poděkování

No nic naplat, moje máma sklerozu měla, já jí mám už 12 rokem, teď čekáme mimčo, mám taky strach, ale kdo se bojí nesmí do lesa. Neuroložka v Praze , říká, že je důležitá psychika, to já moc dobře vím a proto nebojte se, i lidé s RS můžou mít zdravé děti.

3. ledna 2009, 15:00:58

katka1 poděkování

Ahojky, nemoc Vám nepřeji, ale zároveň jsem ráda, že tady taková otázka zazněla. Mám totiž přítele a on striktně odmítá dítě, protože mu to nechce předat. Prý chce být v tomto ohledu hrozně sobecký a chce si to nechat jen pro sebe... Ale co já...?? co když se něco stane a náhle se to zhorší. Tím pádem by mi po něm zbylo jen to malé. Povězte mi jak ho k tomu mám nenápadně přivést.???

11. října 2009, 23:26:04

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 107 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Karla (padání vlasů) 21. dubna 2017, 17:55:03

No ja ji prave zacala pouzivat jak jsem zacala sedivet a je super. Je to kosmetika nuspring maji… Diskutovat

• romanka7 (Jak zhubnout 10kg?) 23. dubna 2017, 15:22:48

něco ti v jídelníčku chybí.. já furt měla chutě na sladký a vážila jsem moc a mamka mě… Diskutovat

• jasně (Cystoskopie) 24. dubna 2017, 19:47:54

jasně i lekaří uvaději 15 až 30 minut takže lžete že to trvá 2 minuty ! přepokládám… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.