Inzerce

Trochu obráceně..

Dobrý den. Mám trošku jiný problém, než zhubnout.. Bohužel nemůžu přibrat. Možná sen těch, co sem píší, ale pro mě problém. Taky jsem jako mladá okupovala zrcadlo a říkala si, že musím zhubnout, připadala jsem si tlustá. Začala jsem držet diety, dost drastiské- bohužel. Nyní mi je 30 let, měřím 170cm a vážím 54kg. Když se mi podaří přibrat, je to maximálně tak jedno kilo a maximálně na jeden den. Nedokážu sice sníst normální porci jídla, zato se snažím jíst co nejčastěji. Už si nevím rady. Pořád poslouchám, jaká jsem zdechlina, v obličeji jak sekera.. Trápí mě to. Přemýšlím o nějakém prostředku pro kulturisty na svalou hmotu.. Přítel je sportovec a snaží mi poradit, ale chtěla bych nejdříve znát názor odborníka. Předem moc děkuji za odpověd.

Inzerce
Odpovědi
Nika

Tvoj priateľ má pravdu. Začni športovať, aby si nabrala nejaké svaly. Ak to budeš skúšať len jedlom, pribudne ti tuk a ak máš taký metabolizmus, že všetko spáliš, nemá to význam. Chodievaj pravidelne do posilovne a uvidíš, že pár kilo priberieš.

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. února 2008, 23:30:53

gabi

Ahoj, chtěla bych vám malinko poradit s vaší váhou, zkuste si pročíst tyto stránky ... a pak se můžete poradit přímo s odborným poradcem. Držím vám všem palečky gruela@seznam.cz

7. února 2008, 11:40:35

Monysek

Jak se ti podaří být pořát tak štíhlá,taky bych si to přála,každý mi říká že jsem akorát ale já při svýćh 155cm nechci vážit 53kg,chtěla bych tak 45...ale váha rpstě nejde dolů,dietu nikdy nevydržim držet ,vždycky zhubnu tak kilo a pak to jde zase nahoru,nejsem nějaká bachyně,ale prostě chci být štíhlá,abych si na sebe mohla vzít cokoli bez víčitek...:(...co bych dala za tvojí vysokou a štíhlou postavu,nj vždycky chceme to co nemáme....:(:(

2. března 2009, 19:14:05

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 96 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Karel (Lexaurin) 10. prosince 2016, 12:04:50

Rekl bych, ze to je pravda. Protoze kdyz vynechate, mate tendenci znasobit davku, aby vam bylo lip.… Diskutovat

• Karel T. (bolest paty) 7. prosince 2016, 13:27:12

Ortopedické vložky Medicovi Twin heels mi pomohly, bolest nadobro zmizela. Mohu je doporučit. Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 04:33:53

Ahoj Nika: to je správné, příčina nemocí se AD neléčí a antikoncepce je také k… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.