Inzerce

menzes

Ahoj chci se zeptat zda-li mohu darovat krev v době menzes...Někde píšou že ne jinde že to nevééé.Díky

Inzerce
Odpovědi
Lucka

ja som ju este nemala.co s tym?

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. května 2008, 21:17:00

jana

Dobrý den ! Mám postiženou dceru která dostala menzes počátkem 14 let. Poprvé to měla 7dní. po druhé měla spoždění 3 týdny a měla to 14 dní. Nyní měla opět necelé 3 týdny spoždění. Měla to týden a po 3 dnech od ukončení začala znovu středně krvácet. Nic jí nebolí. Vím ,že ze začátku to bývá nepravidelné , ale i přesto mám obavy. Můžete poradit ? Děkuji !

Reagovatpoděkovatnahlásit

14. února 2009, 11:16:48

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 253 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Vanesa (Prsa) 25. září 2018, 20:09:24

Zdeni zkuste se zeptat plastika, v tomhle vám asi laik moc neporadí... Já mám výbornou… Diskutovat

• Dan (třes před spánkem) 22. září 2018, 11:59:58

Mam stejne problemy. Uzkost. Tres. Bolesti hlavy. Spatne spani. Nejhorsi k ranu. Lepsi vecer. Ta… Diskutovat

• Uf už jsem myslel.. (ElektroMyoGrafie neboli EMG) 19. září 2018, 13:04:53

Tak tohle je teda paráda.. Velice děkuji za váš komentář. Je pro mě velmi důležitý,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.