Inzerce

Ulcerozní colitida

Ahoj,chtěla bych se zeptat,jestli má někdo crona a chodí na hydrocolon,chtěla bych na to jít,ale nevím,jesli mi to neublíží,doktoři mi k tomu nic neřekli!

Inzerce
Odpovědi
Pavlina1 poděkování

Dobrý den pokud máte Ulcerózní kolitidu,tak vyzkoušejte bylinný sirup já sama ho beru na Ulcerózní kolitidu a moc mi pomohl jsem sním spokojená pokud budete mít zájem pište na email fickertova@seznam.cz ráda vám pomohu.

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. dubna 2009, 08:13:00

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 196 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Marvey (periorální dermatitida) 19. září 2018, 21:08:34

Ahoj všem, co trpí touhle nepeknou vyrazkou. Sdílím svůj příběh,kdy jsem trpěla na PD snad… Diskutovat

• stilnox nebo neco podobne.koupim (Anxiolytika, sedativa, hypnotika) 24. září 2018, 00:54:26

koupim stilnoxnebo neco podobné pokud má nekdo z prahynapište.jen osobní předání..díky… Diskutovat

• BB (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 21. září 2018, 20:11:55

Dobrý večer Lenko, To je dobře, že se připravujete. Určitě bych vám doporučila půjčit… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.