Inzerce

klicni kost

Ahoj muj 16-ti lety bracha si dnes zlomil knicni kost,na lyzarskem vycviku. Muzete mi nekdo rict,jak dlouho trva nez kost sroste,jak moc to boli a clovek je handikepovanej?Kdy bude moci zase hrat fotbal a chodit do skoly bez pocitu strachu,ze do nej nekdo strci a bude ho to bolet?

Inzerce
Odpovědi
moucha

Ahoj ja osobne tuto zlomeninu mel a neni to nic pekneho .. ukrutna bolest i pres prasky a fotbal si nezahraje tak 3-4mesice

Reagovatpoděkovatnahlásit

18. ledna 2014, 11:02:05

Jana M.

Dobrý den, před 16 lety jsem si zlomila klíční kost při autonehodě. Pan doktor to tenkrát nedal do správné pozice a nechal to srůst špatně a to přes sebe. Prostě to zanedbal. Dnes mě kvůli tomu dlouhodobě bolí krční páteř a záda. Je to pravá klíční kost, takže nemůžu spát na pravé straně, protože to bolí. Určitě každému kdo si zlomí klíční kost a není ta kost pak ve správné pozici, tak bych doporučila jí dát do té správné pozice a nebo operaci. Mě to, že se na mě tenkrát doktor vykašlal teď stojí hodně bolesti a trápení. Jednám s doktorem co dělá operace. Doktoři už když je zranění takto staré, tak to nechtějí operovat, ale nechci trpět s tímto do konce života. Prostě budu usilovat o operaci. Chtěla bych to mít v normálním anatomickém postavení, jak to má být a ne takto trpět. Pokud k tomu něco máte, můžete napsat. dh001@seznam.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. ledna 2014, 13:40:31

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 242 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Anet (Akutní zánět slinivky břišní: bezprostřední ohrožení života) 23. září 2018, 23:06:51

Mirka - A na odběrech jste byla? Diskutovat

• Mirka (intimní místo) 20. září 2018, 16:41:46

Chtěla bych poradit kde sehnat nehormonální antikoncepci v Brně nebo přes net? Děkuji Diskutovat

• Marvey (periorální dermatitida) 19. září 2018, 21:08:34

Ahoj všem, co trpí touhle nepeknou vyrazkou. Sdílím svůj příběh,kdy jsem trpěla na PD snad… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.