Inzerce

KŘEČOVÉ ŽÍLY

Jsem po operaci varixů pod kolenem na lev. lýtku, mám řez u kotníku a pod kolenem (po jednom stehu) a jeden řez v třísle (7 stehů). Po odstranění obvazů jsem zjisti ,že mám varixy úplně stejné jako před operací.Lékař tvrdil, že jde o recidívu.Je toto možné hned po operaci?

Inzerce
Odpovědi
Pavel

Každá operace je složitá záležitost a nelze vždy dopředu spolehlivě odhadnout výsledek. U operace žil se poškozené žíly - křečové žíly odstraní a jejich funkci přebírají pak jiné žíly. Je možné, že se tyto nové žíly pod větší zátěží projevily zase jako křečové. Recidiva se může objevit u každého, u někoho dříve, u někoho později. Méněcennost žilní stěny - hlavní příčinu křečových žil prostě žádná operace neodstraní. Samozřejmě ta rychlost recidivy je asi neobvyklá. Doporučil bych konzultovat u jiného lékaře. Sám jsem se setkal s případem, kdy se názor chirurga a internisty zásadně lišily. Třetí lékař mi vysvětlil, že obě varianty jsou možné a doporučil se držet té méně radikální.

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. února 2008, 00:10:08

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 1 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Honza (Neurol) 24. března 2017, 22:39:46

Kéž by Neurol neexistoval.Bohužel ale pomáhá to je na tom to nejhorší.Píše tu ještě… Diskutovat

• vojtech (operace krční páteře) 27. března 2017, 21:26:02

Ahoj mne ted 4 dubna ceka taky operace krcni pater mam obavy? Diskutovat

• anna (lupus) 27. března 2017, 16:11:37

Ahoj mojmu oteckovy prisli ze ma lupus uz ale napada organy je na are len cakame co sa bude diat… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.