Inzerce

KŘEČOVÉ ŽÍLY

Jsem po operaci varixů pod kolenem na lev. lýtku, mám řez u kotníku a pod kolenem (po jednom stehu) a jeden řez v třísle (7 stehů). Po odstranění obvazů jsem zjisti ,že mám varixy úplně stejné jako před operací.Lékař tvrdil, že jde o recidívu.Je toto možné hned po operaci?

Inzerce
Odpovědi
Pavel

Každá operace je složitá záležitost a nelze vždy dopředu spolehlivě odhadnout výsledek. U operace žil se poškozené žíly - křečové žíly odstraní a jejich funkci přebírají pak jiné žíly. Je možné, že se tyto nové žíly pod větší zátěží projevily zase jako křečové. Recidiva se může objevit u každého, u někoho dříve, u někoho později. Méněcennost žilní stěny - hlavní příčinu křečových žil prostě žádná operace neodstraní. Samozřejmě ta rychlost recidivy je asi neobvyklá. Doporučil bych konzultovat u jiného lékaře. Sám jsem se setkal s případem, kdy se názor chirurga a internisty zásadně lišily. Třetí lékař mi vysvětlil, že obě varianty jsou možné a doporučil se držet té méně radikální.

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. února 2008, 00:10:08

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 84 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jitka (erektilní dysfunkce) 6. prosince 2016, 12:08:58

Erectan, Erectan, Erectan...to je modlidba mého muže každý den a naštěstí vyslyšená! Diskutovat

• Jean (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 7. prosince 2016, 08:40:11

AD je návykové a neléčí toxiny a bakterie které poškozují CNS Diskutovat

• Peter (erektilní dysfunkce) 4. prosince 2016, 18:16:11

Clerex beru vždy před sexem a ještě mě nezklamal.V lékárně vědí co je dobré a… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.