Inzerce

zapomenutá tabletka

Dobrý den. Beru asi 6ěsíců Minervu, bez problémů. V sobotu jsemsi vzala první tabletku z plata, tak jako vždycky, po sedmi denní pauze. Ovšem pak jsem odjela za přítelem a ve čtvrtek jsem si prášek zapomněla vzít. Takže jsem měla ve středu a pak v pátek dvě. Zapomněla jsem si vzít šestou tabletku z plata a teď se fakt bojím, že otěhotním. Po tom, co jsem to zjistila jsme ale styk neměli. Máte někdo s tímto zkušenosti?

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Linda (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 20. července 2017, 22:23:43

JiB vyslovuji Vám upřímnou soustrast a neskonalou úctu k vašemu výkonu. Váš muž si opravdu… Diskutovat

• Kateřina (Projímadle) 23. července 2017, 19:05:33

holky, debatíte o duphalacu, ale užíváte třeba i jiné produkty? Diskutovat

• vítek.simak@seznam.cz (Petra Kvitová: Se spirometrií mohu podávat maximální výkon ) 23. července 2017, 13:55:25

Zajímalo by mě ,jaké dejcháky a léky slečna Kvitová brala. Mám těžké astma a těžké… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.