Inzerce

zapomenutá tabletka

Dobrý den. Beru asi 6ěsíců Minervu, bez problémů. V sobotu jsemsi vzala první tabletku z plata, tak jako vždycky, po sedmi denní pauze. Ovšem pak jsem odjela za přítelem a ve čtvrtek jsem si prášek zapomněla vzít. Takže jsem měla ve středu a pak v pátek dvě. Zapomněla jsem si vzít šestou tabletku z plata a teď se fakt bojím, že otěhotním. Po tom, co jsem to zjistila jsme ale styk neměli. Máte někdo s tímto zkušenosti?

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 7 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • jana (Neurol) 22. března 2017, 19:56:46

Pani Katka ma asi nejaky splín a mysli si, ze je to deprese. Pani Katko, nebalamuťte tady lidi s… Diskutovat

• Honza (Rivotril) 29. března 2017, 08:31:47

Ahoj vsem. Pred x lety sem zazil dost spatnej rozchod a sundalo me to uplne uplne...v kombinaci s… Diskutovat

• Jiří (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 22. března 2017, 16:47:26

Jani vůbec si ho nevšímej. Tím, že na něj reaguješ mu jen dopřáváš, aby mohl zase psát… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.