Inzerce

Bolest ruky

Dobrý den, asi týden mě dost bolí pravá ruka začne to lopatkou a postupně začne celá ruka. Nejdřív to je býchání a poté něco jako když vás někdo hodně pevně drží, občas němužu ani ruku zvednout. Celý den sedím u počítače a je to hrozný když nemužu držet a ni myš. Děkuji Vám za radu. Pokud možno prosím o zaslání rady na boonboneek@seznam.cz

Inzerce
Odpovědi
sirupa.feferona@seznam.cz12 poděkování

Bolí mě pravé rameno až k lokti a v noci mě to i vzbudí.Ale jak to přikriji tak to hned přestane.Ve dne bolí jen když ji chci dát za záda/třeba zavázat zástěru/Byla jsem na magnetu i na cvičení.

Reagovatpoděkovatnahlásit

6. března 2008, 22:56:35

marie8 poděkování

Mám to stejné,jen na levé ruce a pomalu to začíná na pravé.Lékařka pravila,že pokud nepomůže rentgenové ozařování,tak jedině operace.Nepomohlo. Budí ´mne to,neobléknu se,ale bez potíží zvednu břemeno.Pokud někdo najdete řešení,dejte mi prosím vědět,na kudlu nechci

9. srpna 2010, 21:40:06

Lopek

Dobry, chce to vetsi mys, taky se mi to stavalo porad sem mnel v ruce mys a bolelo to, pak sem si koupil vetsi a tvarovanou mys a uz mne to preslo.

12. srpna 2009, 02:17:38

Neznám svoje jméno14 poděkování

Před dvoumi dny mě začala bolet levá ruka pod ramenem, nejdříve jsem sy myslel že to je z přeležení, či z tělocviku. Tuto noc mě ale ruka začala bolet tak že mě to neustále budilo. Když je v klidu a v dobré poloze , cítím jakoby tlak který mi ruku mačká, ale pokud se sní pokuzím hnout nahoru, nebo od těla je to jako by vám tam někdo vrazil nůž. Ruku mám oteklou pod pažím i pod ramenem. Je mi 14 let, tudíž to nemůže bít stářím, aktivně sportuji. Pokud kdokoli něco víte, napište mi prosím na E-mail jeffhardy9@seznam.cz

6. listopadu 2011, 08:34:40

Miroslava4 poděkování

Dobrý den už dva dni mna bolí lavá ruka a trpnu mi prsti neviete čo to je ??? emeil- aktuskapa@azet.sk PROSíM ODPOVED

12. května 2013, 19:30:24

někdo3 poděkování

Dobry den. Je mi 14 let a chodím na gymnázium tudíž většinu času prosedím u učení a nemám moc pohybu. Ale mam takový zdravotní problém. Už přes jeden den me bolí levá ruka. Je to bolest jakoby vam ji někdo mačkal. Začíná to bolet od zápěstí až pod rameno. A k tomu mi strašně silně tluče srdce. Nevíte někdo co to je ? …pripadne mi napiste na e-mail filipsp@seznam.cz ...děkuji za pomoc

7. prosince 2014, 17:49:57

Laf you

Dobrý den , je mi 13 let . A bolí mně pravá ruka, pravidelně dělám hvězdy kotrmelce salta přemety atd. Myslíte že to může být tím? Zítra zajdu k doktorce tá určitě zjístí co mi je

7. března 2016, 14:56:50

HANA

Dobrý den Bolí mě levá ruka už 5 měsíců.14dní bolelo neustále i v noci .Teď občas ale určitý pohyby mě neustále bolí jako zapnout podprsenku bolestí nedokážu.Dělali mi sono a retgen a nic nenašli.Dali mi jen prášky na bolest a to je všechno.Prošla jsem ortoped,neurolog ,revmatolog a nikdo mi zatim nepomohl.Týden jsem si poležela v nemocnici ale nic jinýho se mnou nedělali než to sono.Jsem z toho špatná.Nevim co dělat,bolí mě jakoby sval a někdy až do dvou prstů to pulzuje.Bolest jak nůž kdyby tam bodal

31. srpna 2016, 20:50:33

Jean

neznám ostatní potíže, ale dej si udělat test na chlamydie CPN, CTR, borelie a budeš chytřejší, užij ATB a bylinky lichořeřišnici, eleuterokok, šišák b. a další, hledej tinktury na netu :-)

31. srpna 2016, 21:50:18

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 82 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jarda (Nosní polypy) 4. prosince 2016, 08:51:07

V úterý jdu na Fess do Motola. Vše jsem tady pročetl, tak snad to přežiju. Diskutovat

• Jitka (erektilní dysfunkce) 6. prosince 2016, 12:08:58

Erectan, Erectan, Erectan...to je modlidba mého muže každý den a naštěstí vyslyšená! Diskutovat

• Suchi (darování orgánů) 5. prosince 2016, 13:00:51

Rad bych ti pomohl Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.