Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Bolest ruky

Dobrý den, asi týden mě dost bolí pravá ruka začne to lopatkou a postupně začne celá ruka. Nejdřív to je býchání a poté něco jako když vás někdo hodně pevně drží, občas němužu ani ruku zvednout. Celý den sedím u počítače a je to hrozný když nemužu držet a ni myš. Děkuji Vám za radu. Pokud možno prosím o zaslání rady na [email protected]

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi

Bolí mě pravé rameno až k lokti a v noci mě to i vzbudí.Ale jak to přikriji tak to hned přestane.Ve dne bolí jen když ji chci dát za záda/třeba zavázat zástěru/Byla jsem na magnetu i na cvičení.

marie
14x

Mám to stejné,jen na levé ruce a pomalu to začíná na pravé.Lékařka pravila,že pokud nepomůže rentgenové ozařování,tak jedině operace.Nepomohlo. Budí ´mne to,neobléknu se,ale bez potíží zvednu břemeno.Pokud někdo najdete řešení,dejte mi prosím vědět,na kudlu nechci

Lopek
2x

Dobry, chce to vetsi mys, taky se mi to stavalo porad sem mnel v ruce mys a bolelo to, pak sem si koupil vetsi a tvarovanou mys a uz mne to preslo.

Neznám svoje jméno
21x

Před dvoumi dny mě začala bolet levá ruka pod ramenem, nejdříve jsem sy myslel že to je z přeležení, či z tělocviku. Tuto noc mě ale ruka začala bolet tak že mě to neustále budilo. Když je v klidu a v dobré poloze , cítím jakoby tlak který mi ruku mačká, ale pokud se sní pokuzím hnout nahoru, nebo od těla je to jako by vám tam někdo vrazil nůž. Ruku mám oteklou pod pažím i pod ramenem. Je mi 14 let, tudíž to nemůže bít stářím, aktivně sportuji. Pokud kdokoli něco víte, napište mi prosím na E-mail [email protected]

Miroslava
8x

Dobrý den už dva dni mna bolí lavá ruka a trpnu mi prsti neviete čo to je ??? emeil- [email protected] PROSíM ODPOVED

někdo
7x

Dobry den. Je mi 14 let a chodím na gymnázium tudíž většinu času prosedím u učení a nemám moc pohybu. Ale mam takový zdravotní problém. Už přes jeden den me bolí levá ruka. Je to bolest jakoby vam ji někdo mačkal. Začíná to bolet od zápěstí až pod rameno. A k tomu mi strašně silně tluče srdce. Nevíte někdo co to je ? …pripadne mi napiste na e-mail [email protected] ...děkuji za pomoc

Laf you

Dobrý den , je mi 13 let . A bolí mně pravá ruka, pravidelně dělám hvězdy kotrmelce salta přemety atd. Myslíte že to může být tím? Zítra zajdu k doktorce tá určitě zjístí co mi je

HANA
5x

Dobrý den Bolí mě levá ruka už 5 měsíců.14dní bolelo neustále i v noci .Teď občas ale určitý pohyby mě neustále bolí jako zapnout podprsenku bolestí nedokážu.Dělali mi sono a retgen a nic nenašli.Dali mi jen prášky na bolest a to je všechno.Prošla jsem ortoped,neurolog ,revmatolog a nikdo mi zatim nepomohl.Týden jsem si poležela v nemocnici ale nic jinýho se mnou nedělali než to sono.Jsem z toho špatná.Nevim co dělat,bolí mě jakoby sval a někdy až do dvou prstů to pulzuje.Bolest jak nůž kdyby tam bodal

Jean

neznám ostatní potíže, ale dej si udělat test na chlamydie CPN, CTR, borelie a budeš chytřejší, užij ATB a bylinky lichořeřišnici, eleuterokok, šišák b. a další, hledej tinktury na netu :-)

Eva

Bolí má prava ruka mám visoky tlak inac má nebolí nic len práva ruka Berem silné lieky od bolestí ale mi nepomáhá napište mi prosím někdo poradit

Šárka
1x

Bolí mě práva raka od lokte nahoru křeče mám již delší dobu v noci spím s rukou z postele dolů při stresu se to zhoršuje co mám dělat

Ivanka

Na bolesti rukou mně vyždy pomohla konopná kosmetika.

Iveta
1x

Dobrý den co mám dělat bolí mě práva ruka před dvěma dny jsem upadla po schodech a rozbila hlavu.Hlava mě nebolí jenom celá ruka.dekuji

Někdo

Bolí mě pravá ruka, celý den jsem seděla u počítače a učila se , potom mě začala z ničeho nic strašně bolet ruka a bolí mě celý den a nemůžu ani psát co to může být ?

Naděžda
1x

Dobrý den od dopoledne mě bolí celá pravá ruka.Chtěla jsem se zeptat co to může být nemůžu s ni pořádně hýbat a ani zvednout. Děkuji za odpověď

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce