Inzerce

AE - je přenositelný z člověka na člověka ??

Zdravím Vás , chtěl sem se zeptat jestli se mohu nakazit od člověka který se léčí na AE. děkuji za odpověd.

Inzerce
Odpovědi
Pavča

Dobrý den,podle mě o neni přenosný poněvač já chodim 7let do třídy se stejnýma lidma a nikdo ho nemá...jen já...takže podle mě to neni přenosný

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. února 2008, 13:20:28

helena1 poděkování

NE! Není přenosný. Při neošetřovaném AE se mohou ale objevit další kožní problémy, například bradavičky, ty už mohout být přenosné. Pak je třeba navštívit kožního lékaře a problém pečlivě doléčit. Je třeba si uvědomit, že kůže člověka s AE je suchá, pokud se vytváří i prasklinky, jsou tyto vstupní branou infekcí. Alfou a omegou léčby je tedy promazávání kůže!!!

3. dubna 2008, 08:52:59

gabka

Dobrý den,EA NENÍ přenositelný ani náhodou!!

1. února 2009, 16:02:39

Karel

Mrknete na kamedis.cz- zdravotní kosmetika s výbornými výsledky Kopsa karel

9. března 2009, 21:02:01

Kačka1 poděkování

Dobrý den, takže AE není přenostný z člověkna na člověka v jakémkoliv stádiu? Když už má třeba půchýřky na rukách, které popraskají, exematik si je poškrábe a šáhne jinou osobu, nebo když má vyrážku na obličeji a líbá se:-)?

7. června 2009, 13:02:04

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 23:44:29

Každý človek v každom veku má šancu, ak sa o svoje zdravie stará a berie na to rôzne… Diskutovat

• Paja (DEPRESE,ÚZKOST) 7. prosince 2016, 13:41:08

Ahoj já jsem už od puberty měla představu že někomu chytnu hlavu a bouchnu jim… Diskutovat

• viera (lexaurin a závislost) 9. prosince 2016, 13:09:17

Ako sa odučiť od Lexauvrínu,poradte prosím Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.