Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

zacpany nos,, trva to dlouho

dobry den, mam vzdycky na vecer zacpany nos a nebo nekdy taky pres den, uz to mam 4 roky a porad je to stejne, na nic nejsem alergicky, uz jsem byl u doktora ale on rikal ze nevi,, ja myslim ze to doktor nevidi protoze u neho to nemam zacpane(protoze tam jsem pres den) tak nevite nakou radu?? diky moc

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Mojmír
3x

dobrý den,měl jsem stejný problém,přes den to ještě šlo,ale jak jsem si leh, hrůza! Vždy jsem měl ucpanou tu dírku,na které straně jsem ležel.Prý jsem alergik,ode všeho trochu. Na alergologii jsem se léčil bez úspěchu,na ORL mě poslali akorát na rentgen dutin ,protože mě občas bolela hlava.PO 15letech úplně na dně, mi primář ORL nabídl operaci.Nateklou nosní sliznici mi napíchali el. jehlou,tím se zjizví a vcucne se dovnitř.Tak mi to bylo vysvětleno.Jsem tři měsíce po operaci a zatím mám klid.Pouze mi pořád stéká bílý hlen do krku.To bych potřeboval nějak dořešit. Teď tady vidím reklamu na OLYNTH,to byly jediné kapky,které mi alespo ń na chvíli pomohly.Na to mi bylo od primáře řečeno,že je to časovaná bomba a kvůli nim jsem takhle dopadl.To je můj příběh.Přeji brzké uzdravení!!!

jmmm

Mám naprosto stejné problémy/problém a i nabídku (el. jehla) z ORL Pardubice i s tím možným stékáním/tvořením hlenu. Ale ještě jsem se nerozhodl.

Miloš Prázný
3x

S ucpaným nosem jsem měl také problémy, a když už si nosní lékař nevěděl rady, poslal mně do nemocnice, ať mi oteklou sliznici odstraní lasem. Mezitím mi moje praktická lékařka doporučila, ať zkusím XYZAL 5 mg potahované tablety, které se berou 1x za 24 hodin. A ono to pomohlo, mohou se brát dlouhodobě. Ďoporučuji všem, kdo mají tyto problémy.

pauline
1x

11 let jsem chodila s chronickou rýmou, na ORL a na CT žádný nález., bez Sanorinu a později Olynthu jsem nemohla být. Dnes jsem celkem bez potíží, trochu zadní rýma je, nyní po zákroku 2 x laserem odstranění nemocné-zbytnělé sliznice, jsem nyní vcelku spokojena. Jen finačně si spočítejte, že jsem utratila 60 tis. za 11 let / za přípravky. Nic na to nebylo, nic nezabíralo. Usnout bez Sanorinu byl nesmysl, jít na jednání, které trvalo 2 hodiny a nemít Sanorin nebo Olynth, nebylo možné. Takže díky laseru na ORL, ASKLEPIONU v Praze.

kami
1x

Pauline,vas pribeh je jako bych ho psala ja sama.neuveritelna shoda.12 let jsem na kapkach a bez nich ani ranu.zacinala jsem sanorinem,po kterem jsem mela rozbleptanou sliznici,pak jsem byla na operaci s nosni prepazko a se zvetsenyma skorepama.rok jsem mela pokoj,ale pak se mi vse vratilo.ted uz nekolik let pouzivam olinth,kupuji si 1 lahvicku kazdych 14 dni.rano,vecer,nekdy i odpoledne.ted zkousim xYZAL a cekam na vysledek.jsem z toho nestastna a otravena.kdyz mi dosly kapky,byla jsem schopna tam narvat cokoliv,treba tygi mast nebo ledovou mast na klouby.HRUZA.

Monicaaa1

Na ucpaný nos je nejlepší Rymastop, vždycky úplně uvolní, ale je fakt silný tak ať nejsi překvapený. Užívám ho dlouhodobě a naprostá spokojenost.

Lenka

Rymastop taky chválím! Já jsem si ho nechala doporučit a v lékárně mi ho nabídli jako prvního. Uvolní, nedráždí a je z bylin, takže paráda ;-)

Julie Swaczynová

Známá má také tento problém, a také užívá rymastop :)

Simona

Já používám nosní sprej s mořskou vodou Delmar. Hodně mi to pomáhá a rýma se nevrací...tak často, jinak jsem ji měla prakticky pořád.

Vendula Praha

Za nás taky Delmar

Monika

Jak často dáváte?

Pavel
1x

Hele má se to dávat aspoň dvakrát denně, někdo dává třikrát. Ničemu to neškodí

Radek

Hehe tak u nás je Delmar atyk jako doma, ale dáváme ho jen jednou vždycky bečer

Eliška

No, ono je hlavně důležité, jakého původu rýma je... To je nejdůležitější pro zavedení účinného řešení...

Marky

No, tak to v každém případě... Jako ona to klidně může být alergická rýma... A pak obyčejné kapky do nosa nepomůžou a rýma bude dál trápit...

Romča

A na alergickou rýmu je pak nejlepší co?

Aňulka

Delmar je dobrý na ucpaný nos, ale jednou jsem ho užívala delší dobu, než bylo na letáku napsané a trochu jsem si na něm vytvořila závislost ..

Pavla
1x

Musíš s mírou, mě pomáhá n ucpanej taky ale teda závislost jsem nepocítila, tu mám na jiný věci :)

Darina

Ono to nebude asi jako úplně závislost ale pokud si zvyknete na čistý nos a pak to přestanete používat a prásk přijde rýma. Tak asi tak

Karolína

Tak tomu věřím

Nina

Já jsem s Delmarem teda mega spokojená...rýma je tatam...

Radka

Přesně moje slova. Delmar je malý zátrak v boji proti rýmě :)

Magda

Delmar pomáhá poměrně rychle, já na něj nedám dopustit.

Kopecká

Co to je rychle?

Sára

Delmar zabírá, já mám volnej nos vzdycky raz dva...

Zdenek

Tak to je super, jdu si pro něj taky

Věra

Tk to budeš mít klidnou zimu :-)

Ema

Já jsem snad vyzkoušela úplne všechno, snad mi Delmar pomůže...

Saskie

Bezpochyby, je to mořská voda, na ten nos to nejlepší co může bejt

Kristýna

Hele nám pomáhá doma všem, za pokus určitě nic nedáš...

Fanda

Je fakt, že to rozhodně nezabere týden ta léčba, jako u jiný terapie. T mořská voda dělá divy

Sara

Pod to se podepíšu. Už to někdo psal, mořská voda má mnoho dobrých vlastností.

Julie
1x

Mě byl v lékárně doporučen nosní sprej RymaSTOP a nestačím se divit, konečně po letech volně dýchám! Je složený z bylinek a je ověřen studiemi, takže jsem neváhal. A jsem naprosto spokojen!

Johan

Já měl předl lety podobný problém, ucpaný nos, zalehlé jedno ucho, často se mi vracel zánět nosohltanu. Dutiny jsem byl píchat. Chuťovka, kterou v životě nechci opakovat! Bylinky nestačily, běžně dostupné kapky pomáhaly dočasně. Vyzkoušel jsem BioNase, což je taková lampička do nosu pro léčbu alergické rýmy a zabralo to! Zpočátku jsem sice skoro pořád smrkal, ale aspoň to šlo ven. A že toho bylo! Hodně se mi ulevilo, už jsem nebyl jako praštěný pantokem:) Řěším rýmu bez léků a kapek, pomocí otužování a případně si svítím...

Stela

Taky svítím a inhaluu páru s bylinkama, ale i Delmar mám doma, používám ten modrý na prevenci...

Magda

Rýma je prevít, ach jo, nesnáším ji...

Veronika

Rýmu jaktěživ nenávidím a jediné, co mi pomáhá, je sprej RymaStop. Mívala jsem úplně ucpaný nos a zalehlé uši, fuj. Na RymaStop nedám dopustit. Mám ho pořád u sebe.

Danny

Holky, prosím o radu... Co se Vám osvědčilo na alergickou rýmu? Díky za rady a tipy!

Nika22

Já dostala doporučení na Stérimar. Je to nosní sprej, který funguje.

Karin

Mě poradili odsávačku hlenů pluscomfort. Slyšeli jste o ní?

Horáčková

Co Nasivin Sinus, zkoušeli ste? Zabírá vám?

Gábina

Horáčková): Mám ho doma a nejenom že našim děckám pomáhá, ale ještě jim hrozně chutná jak to má tu medovou příchuť

Věra

Teď jsem poprvé koupila v lékárně Nasivin Sensitive a musím říct že sem fakt spokojená. Zabral do tří dnů u malého, až dojde určitě ho pořídím znovu

Sába

Od kolika let je ten Nasivin Sinus?

Gábina

Je vhodný pro děti už od tří let :)

Sába

Děkuju, tak sem ho už taky koupila a jsem na něj moc zvědavá

Leona

Já sem také rozhodně za Nasivin, ať už sprej nebo kapičky. Je bez konzervačních látek, a při rýmě mi zatím vždy pomohl

Hnátová

Děkuji za doporučení na nasivin. Už nevím co děckám na rýmu kupovat... tak snad tohle jim pomůže, ted jsou pořád na hromadě

Leona

@Hnátová: Za zkoušku určitě nic nedáte, já ho vždycky kupuju už automaticky protože mě ten jejich sprej zatím nikdy nezklamal

Zuzka

Leono já ho zatím teda nikdy nezkoušela, ale jsem na ty jejich přípravky zvědavá, tak až na mě vleze rýma tak vyzkouším taky, děkuju za tip

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce